MasterChef Türkiye izle ! 1 Temmuz Cuma MasterChef Türkiye canlı izle! TV8 canlı yayın izle!

MasterChef Türkiye TV8
MasterChef Türkiye izle ! 1 Temmuz Cuma MasterChef Türkiye canlı izle! TV8 canlı yayın izle!

MasterChef için heyecan başladı. Severlerinin büyük bir ilgiyle beklemiş olduğu MasterChef programı uzun bir aradan sonra TV8'de yayımlandı. İşte MasterChef Türkiye canlı izle linki.

MasterChef 2022 yayın tarihi belli oldu. Survivor'ın final yapmasından sonra yeni sezonu ne zaman başlayacağını merak içerisinde bekleyen MasterChef hayranları için sevindiren haberi Acun Ilıcalı duyurdu. TV8 ekranlarında MasterChef heyecanı bu akşam saat 20:00'de başlıyor. İşte MasterChef yeni sezon ve yeni bölüm canlı izleme linki...

MASTERCHEF BUGÜN VAR MI?

Survivor All Star'ı Nisa'nın kazanması ile birlikte 6 aydan uzun süren maraton da nihayetinde sona erdi ve şimdi de Masterchef başlıyor. TV8 ara vermeden Survivor bittiği gibi Masterchef Türkiye'yi yayına sokuyor.

masterchef türkiye yeni bölüm izle

MASTERCHEF TÜRKİYE JÜRİLERİ KİMLER?

MasterChef Türkiye yeni sezonunda jüri üyeleri belli oldu. Mehmet Yalçınkaya (Mehmet şef), Somer Sivrioğlu (Somer şef) ve Danilo Zanna (Danilo şef) jüride yer alacak.

MEHMET YALÇINKAYA KİMDİR?

1 Ocak 1974 yılında Bolu'da dünyaya gelmiştir. 187 cm boyundadır ve 90 kilo ağırlığındadır. Henüz 12 yaşında mutfak ile tanışmıştır. İnsan anatomisi ve sindirim sistemi üzerine eğitim almıştır. Ünlü gurme dergisinde Trend Chef olarak biyografisi ve spesiyalleri yayınlanmıştır.

SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR?

1971 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Kadıköy'de çocukluğu ve gençliği geçmiştir. Üniversite'de Turizm ve Otelcilik okumuştur. Annesinin restoranında aşçılığını geliştirmiştir. ABD ve İngiltere'de de kısa süreli olarak bulunan Somer Şef, Avustralya'daki restoranlar grubunda 17 restoranın yöneticiliğini yapmıştır.

DANİLO ZANNA KİMDİR?

15 Nisan 1982 yılında İtalya Toskana'da dünyaya gelmiştir. Ailesinde birçok şef bulunan Danilo Zanna çocukluktan beri zamanının büyük çoğunluğunu mutfakta geçirmektedir. Gastronomi okumuştur. Aileden gelen aşçılık bilgisini aldığı eğitim ve çok ünlü İtalyan şeflerle çalışarak pekiştiren Zanna, zamanla İtalyan mutfağında oldukça uzmanlaşan bir şef haline gelmiştir.

MASTERCHEF İÇİN NEFESLER TUTULDU!

TV8 ekranlarında bu akşam büyük heyecan saat 20:00'da başlıyor. Aşağıdaki link üzerinden MasterChef Türkiye'nin yeni sezon yeni bölümünü izleyebileceğiniz canlı yayın linkini bulabilirsiniz...

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜM İZLE

Kaynak: Haber Global

MasterChef haberleri MasterChef izle MasterChef canlı yayın izle MasterChef canlı izle masterchef yeni bölüm izle tv8 MasterChef canlı izle MasterChef youtube 1 Temmuz MasterChef izle  tv8 canlı izle tv8 izle