MasterChef Türkiye 3. Bölüm izle ! 3 Temmuz Pazar MasterChef Türkiye 3. Bölüm canlı izle! TV8 canlı yayın izle!

MasterChef Türkiye TV8 Dizi Haberleri
MasterChef Türkiye 3. Bölüm izle ! 3 Temmuz Pazar MasterChef Türkiye 3. Bölüm canlı izle! TV8 canlı yayın izle!

MasterChef için heyecan başlamış durumda. Severlerinin büyük bir ilgiyle beklemiş olduğu MasterChef Türkiye ekranlara dönerek uzun bir aradan sonra TV8'de yayımlandı. İşte MasterChef Türkiye 3. bölüm canlı izle linki.

Masterchef canlı izle 2022! Türkiye'nin sevilen yemek programı Masterchef 2022 bugün yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Mastechef'in ne zaman başlayacağını merak eden vatandaşlarımız Masterchef ne zaman başlıyor? diye aratmaktadır. Masterchef yeni bölüm canlı izle! MasterChef yeni bölüm izle! gibi çeşitli ifadelerle internet tarayıcılarında yeni bölüm linkini arıyorlar. İşte MasterChef Türkiye 3. bölüm canlı izle linki...

MASTERCHEF SUNUCULARI KİMLERDİR?

MasterChef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Show TV'de yayınlandı. Ardından 1 Eylül 2018 tarihinde TV8'de yayınlanmaya başladı.

MasterChef Türkiye 3. Bölüm izle

Yarışmanın 2011'de yayınlanan sezonunda jüriyi Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar oluştururken yarışmanın sunuculuğunu Öykü Serter yaptı. 2018'de yayınlanan sezonunda ise jüriyi Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oluşturdu. Ardından 2019'da yayınlanan sezonunda Hazer Amani'nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

MEHMET YALÇINKAYA KİMDİR?

1 Ocak 1974 yılında Bolu'da dünyaya gelmiştir. 187 cm boyundadır ve 90 kilo ağırlığındadır. Henüz 12 yaşında mutfak ile tanışmıştır. İnsan anatomisi ve sindirim sistemi üzerine eğitim almıştır. Ünlü gurme dergisinde Trend Chef olarak biyografisi ve spesiyalleri yayınlanmıştır.

SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR?

1971 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Kadıköy'de çocukluğu ve gençliği geçmiştir. Üniversite'de Turizm ve Otelcilik okumuştur. Annesinin restoranında aşçılığını geliştirmiştir. ABD ve İngiltere'de de kısa süreli olarak bulunan Somer Şef, Avustralya'daki restoranlar grubunda 17 restoranın yöneticiliğini yapmıştır.

DANİLO ZANNA KİMDİR?

15 Nisan 1982 yılında İtalya Toskana'da dünyaya gelmiştir. Ailesinde birçok şef bulunan Danilo Zanna çocukluktan beri zamanının büyük çoğunluğunu mutfakta geçirmektedir. Gastronomi okumuştur. Aileden gelen aşçılık bilgisini aldığı eğitim ve çok ünlü İtalyan şeflerle çalışarak pekiştiren Zanna, zamanla İtalyan mutfağında oldukça uzmanlaşan bir şef haline gelmiştir.

MasterChef Türkiye 3. Bölüm canlı izle

Aşağıdaki link üzerinden MasterChef Türkiye'nin 3. bölümü olan yeni bölümünü seyredebilirsiniz.

MASTERCHEF TÜRKİYE 3. BÖLÜM CANLI İZLE

Kaynak: Haber Global

MasterChef haberleri MasterChef 3.bölüm izle MasterChef canlı yayın izle MasterChef canlı izle masterchef yeni bölüm izle tv8 MasterChef canlı izle MasterChef youtube 3 Temmuz MasterChef izle  tv8 canlı izle tv8 izle Masterchef 3. bölüm izle