Mahkum 17. Bölüm Full İzle ! Fox Mahkum yeni bölüm izle ! Fox Mahkum son bölüm tek parça full izle

Mahkum
Mahkum 17. Bölüm Full İzle ! Fox Mahkum yeni bölüm izle ! Fox Mahkum son bölüm tek parça full izle

Fox TV'nin yeni dizisi Mahkum'un 17. bölümü 14 Nisan 2022 Perşembe günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Mahkum dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Mahkum son bölüm izle.

Mahkum dizisinin merakla beklenen 17. bölümü Fox TV ekranlarında 14 Nisan Perşembe günü yayınlandı. Büyük ses getiren dizinin 17. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. Peki 16. bölümde neler olmuştu?

MAHKUM 16. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Geçen bölümde aniden kaybolan Fırat ve Barış iki tarafı da soru işaretleri içerisinde bırakır. Fırat, kızının her seferinde ellerinin arasından kayıp gitmesi üzerine hırslanır. Barış ise Büge'ye sarılarak gücende hissetmesini sağlar.

Sinyor cephesinde ise hırs hakimdir. Sinyor, Barış ve Fırat'a karşı yeni bir oyun peşindedir.

Cemre ise ailesi hakkındaki gerçekleri öğrenmek için çırpınır. Bütün olanların sorumlusu yine Yesari ailesi olacaktır.

MAHKUM 15. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Büyük düellonun ortasındayken ortadan kaybolan Fırat ve Barış, iki tarafın da büyük kaygılar içerisinde kalmasına sebep olur. Köşe bucak aranmalarına rağmen hiçbir yerde izlerine rastlanmaz. Sözünün çiğnenmesinin öfkesini yaşayan Sinyor, bu meseleyi kökünden bitirmeye kararlıdır. Fırat’ın kalemi çoktan kırılmıştır.

MAHKUM 14. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Sinyor'un ayak sesleri yaklaştıkça Barış’ın endişeleri de büyür. Bıçağı alan gizemli kişiden sonra Fırat için nihai kararı verir. Ona tıpkı Zeynep'e yaptığı gibi görkemli bir son hazırlar. Gizemli kişiden, bıçaktan artık umudunu kesen Fırat için tek bir seçenek kalmıştır; kızı Nazlı'yı kaçırmak. Arkadaşlarıyla yol ayrımına giderken, suçlu olmayı kabullenip Nazlı'yla yeni bir hayat kuracaktır. Barış' ın infaz kararından habersiz olan Fırat, kızı Nazlı'ya kavuşabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU

İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesari'lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari'nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu dizinin senaryosunu Uğraş Güneş uyarladı.

Mahkum 17. Bölüm Full İzle

Mahkum dizisinin 14 Nisan 2022 günü yayınlanan 17. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

MAHKUM 17. BÖLÜM LİNKİ FULL İZLE 

Kaynak: Haber Global

Mahkum 17. Bölüm İzle Mahkum 17. bölüm tek parça full izle fox mahkum izle Mahkum dizisi fox dizileri dizi izle mahkum 14 nisan mahkum yeni bölüm izle 14 nisan mahkum 17. bölüm izle mahkum son bölüm izle mahkum canlı izle