Kuruluş Osman 95. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Kuruluş Osman son bölüm izle ! Kuruluş Osman yeni bölüm izle !

Kuruluş Osman atv
Kuruluş Osman 95. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Kuruluş Osman son bölüm izle ! Kuruluş Osman yeni bölüm izle !

Kuruluş Osman dizisinin son bölümü ATV'de yayınlandı. 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü yayınlanan 95. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Kuruluş Osman son bölüm İzle.

Kuruluş Osman dizisinin merakla beklenen 95. bölümü 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü ATV ekranlarında yayınlandı. Kuruluş Osman'ın yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

KURULUŞ OSMAN 94. BÖLÜMDE NE OLDU?

Osman Bey ve Alpları İnegöl’ün kapısını kırmıştır artık. İnegöl Tekfuru Nikola’nın ise pes etmeye hiç niyeti yoktur. Nikola, Osman Bey’i büyük bir tuzağa çekme niyetindedir. Nikola’nın hain planı ne olacaktır?

İnegöl fethine yetişmeye çalışan Malhun ve Bala Hatun, Orhan ile Holofira’nın başının belada olduğu haberini alırlar. Malhun ve Bala Hatun, Orhan ile Holofira’yı kurtarmak için nasıl bir hamle yapacaktır?

Osman Bey, İnegöl Kalesi içinde ilerlerken, Alplar ve Gündüz Bey kaleyi ele geçirmek üzeredir. Gündüz Bey, olmadık bir anda, ağır bir şekilde yara alır. Gündüz Bey, İnegöl surlarında Kayı Sancağının dalgalandığını görebilecek midir?

Osman Bey, Nikola’nın tuzağına çekilir görünse de asıl tuzağı kendisi kurmuştur. Nikola’yı nasıl alt edecektir? Nikola için yapacak bir şey kalmamış gibidir. Güvendiği Kostantiniyye İmparatoru, Nikola’nın boynunu vurulmaktan kurtarabilecek midir? Osman Bey İnegöl’de zafere ulaşıp sevdiği herkesle birlikte Fetih sevinci yaşayabilecek midir?

KURULUŞ OSMAN 93. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kuruluş Osman'ın yeni bölümündeki en önemli gündem maddesi ise İnegöl'ün fethi oldu. İnegöl Kalesi'ni fethetmek için hazırlık yapan Osman Bey, güçlü ve kararlı ordusuyla amacına ulaşmak istiyor.

Düşmanı kalenin içine hapseden Osman Bey, büyük bir zafer elde etmenin peşine düşüyor. Mancınıklardan kalenin üzerine doğru ateş yağdı. Nikola ve Romanos ise Osman Bey'i püskürtmek için yeni yollar aradı.

Osman Bey ise hamleleri ile düşmanlarını zora soktu. Kayılar ve himayesindeki Türk boylarıyla İnegöl'ü kuşatırken Nikola da son bir hamle arayışına girdi. Osman Bey ise içeriye sızan Aktemur'dan bilgi almak istedi. Aktemur dışarıya bilgi sızdırma konusunda başarılı olabilecek mi?

KURULUŞ OSMAN 92. BÖLÜMDE NE OLDU?

Osman Bey Nikola'ya karşılık İnegöl'ü istiyor

Osman Bey, sonunda İnegöl Tekfuru Nikola'yı ele geçirir. Herkes Nikola'nın acı ölümünü beklerken, Osman Bey onu öldürmez. Nikola esir edilerek Kayı obasına götürülür. Osman Bey'in yeni planı ne olacaktır? Karanlığın elçisi Usta Arius ve Bizans Komutanı Romanos bu toprakları nasıl şekillendireceklerini konuşurken, ortaya ateş gibi düşen bir haber gelir.

KURULUŞ OSMAN 91. BÖLÜMDE NE OLDU?

Osman Bey Bilecik'i fethetmek istiyor

Bilecik'te yapılan düğün hazırlığı bütün hızıyla devam eder. Bilecik Tekfuru Justinyanus, Osman Bey ve ailesini öldürmek için nasıl bir hamle yapacaktır? Osman Bey ve Hatunları düğün davetlisi kisvesiyle kaleye girerler. Niyetleri Bilecik'i fethetmektir fakat hesap etmedikleri bir şey vardır. Osman Bey tekfurların oyununa nasıl karşı koyacaktır? Orhan ve Alaeddin'in Bilecik'te esir tutulduğunu bilen Bala Hatun ve Malhun Hatun çocuklarının yerini bulabilecek midir?

Barkın'ın Söğüt'ü işgal planı

Kayı Obası yüreği ağzında, çocuklardan ve Osman Bey'den gelecek iyi haberleri beklerken Barkın ise Söğüt'ü ele geçirmek için kendi oyununu kurmaya çalışır. Barkın'ın hain planı nedir?

Bilecik Tekfuru Juntinyanus'un elindeki büyük koz

Bilecik tekfuru Justinyanus, Yarhisar'dan gelecek olan düğün kafilesini büyük bir heyecanla beklemektedir. Gelinin gelmesini bekleyen tekfur büyük bir şok yaşar. Osman Bey ve Alpları Bilecik'i fethetmeye gelmiştir fakat Bilecik Tekfuru Juntinyanus'un elinde büyük bir koz vardır. Orhan ve Alaeddin! Osman Bey çocukları için fütuhattan vazgeçecek midir?

Kuruluş Osman 95. Bölüm Full İzle

25 Mayıs 2022 Çarşamba günü ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman Dizisinin 95. Bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ 95. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

kuruluş osman son bölüm izle Kuruluş Osman 95. Bölüm Tek Parça Full İzle Kuruluş Osman 95. Bölüm izle dizi izle Kuruluş Osman dizisi dizi haberleri ATV dizileri dizi ATV kuruluş osman izle kuruluş osman yeni bölüm izle atv izle kuruluş osman 25 mayıs kuruluş osman 96. bölüm fragmanı