Kurban Bayramı'nda bankalar açık mı? Bayram ve arefe günü bankalar çalışıyor mu, tatil mi? Kurban Bayramı'nda EFT yapılabiliyor mu?

Kurban bayramı haberler
Kurban Bayramı'nda bankalar açık mı? Bayram ve arefe günü bankalar çalışıyor mu, tatil mi? Kurban Bayramı'nda EFT yapılabiliyor mu?

Bankalar açık mı? Vatandaşlar EFT de dahil olmak üzere bankacılık işlemlerini şubelerden yapmak için internette araştırma yapmaya başladı. Peki Kurban Bayramı'nda bankalar açık mı 2022? Bayram ve arefe günü bankalar çalışıyor mu, tatil mi?

Kurban Bayramı'nda bankaların çalışıp çalışmadığını öğrenmek isteyen vatandaşlar internette araştırma yapıyor. Konuya ilişkin detaylar merak konusu oldu. Peki Kurban Bayramı'nda bankalar açık mı 2022? Bayram ve arefe günü bankalar çalışıyor mu, tatil mi? Merak edilen tüm bu soruların yanıtı haberimizde...

Kurban Bayramı'nda bankalar açık mı?

KURBAN BAYRAMI'NDA BANKALAR AÇIK MI 2022?

Kurban Bayramı resmi tatildir. Bu nedenle bayram boyunca bankalar hizmet vermeyecek.

AREFE GÜNÜ BANKALAR ÇALIŞIYOR MU, TATİL Mİ?

Arefe günü 8 Temmuz Cuma günü bankalar öğlene kadar açık olacak. Öğlen sonunda ise resmi tatil olduğu için kapalı olacak.

KURBAN BAYRAMI'NDA EFT İŞLEMİ YAPILIR MI?

Kurban Bayramı, resmi tatillerden olduğu için EFT işlemlerinde aktarım yapılamaz. Resmi tatilin bittiği ilk gün EFT işlemleri gerçekleştirilir.

Kaynak: Haber Global

Kurban Bayramı'nda bankalar açık mı bayramda bankalar açık mı Bayramda bankalar çalışıyor mu Bayramda bankalar tatil mi bayramda eft yapılabiliyor mu bankalar açık mı Ziraat Denizbank Halkbank Vakıfbank