Kasaba Doktoru 6. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TRT Kasaba Doktoru 6. bölüm izle

Kasaba Doktoru TRT
Kasaba Doktoru 6. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TRT Kasaba Doktoru 6. bölüm izle

Kasaba Doktoru dizisinin 6. bölümü TRT 1 ekranlarında 13 Mayıs 2022 günü yayınlandı. Dizi yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Kasaba Doktoru dizisinin 6. bölümü bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Kasaba Doktoru 6. Bölüm izle.

TRT 1 ekranlarında 'Kasaba Doktoru' dizisinin 6. bölümü 13 Mayıs günü yayınlandı. 

Arc Filmin yeni dizisi olan Kasaba Doktoru Trt 1 ekranlarında izleyicisinin karşısına çıktı.

Kasaba Doktoru Oyuncuları Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş olacak. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 6 sezon yer alan Ozan Akbaba Kasaba Doktoru dizisinde başarılı ve yetenekli bir doktor olarak karşımıza çıkacak.

KASABA DOKTORU 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer, Yalçın tarafından bir seçim yapmaya zorlanır. Gümüşokluların sürekli hastaneye gelip gitmesi Ömer ile Hakan arasında kriz yaşanmasına sebep olur.

Hakan, Yalçın’ın oynadığı oyununun farkındadır. Erol ile ameliyatı üzerinden bir pazarlığa oturan Hakan, hastanenin rehabilitasyon merkezine dönüştürülmesi projesini öğrenince işin rengi değişir. Diğer yanda hemşire Sevil’in babası rahatsızlanır. Gümüşok ekibiyle hastaneye gelen Berk, Sevil’in babasının ameliyatına girmek durumunda kalır. Hakan’ı aramaya çıkan Mine ise onu Arzu ile görünce geçmişteki kötü anıları canlanır ve ikilinin arası açılır.

KASABA DOKTORU 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hakan bir yandan hastaneyle uğraşırken, bir yandan da Erol Gümüşok’un ameliyatı için plan yapmaktadır. Ömer yıllardır aradığı Kemal Demir’in, yıldızının hiç barışmadığı Hakan Hoca olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. İyi bir cerrah olmak için iyi bir hocanın yanında yetişmesi gerektiğini çok iyi bilen Ömer, Özel Gümüşok Hastanesi’nden gelen teklifi reddeder. Herkes Leyla’nın hizmetli olmayı kabul etmeyeceğini, hastaneden ayrılacağını düşünürken, Leyla hizmetli olarak çalışmaya başlar. Ömer’i ise girdiği bir ameliyatta büyük bir sürpriz beklemektedir. Ömer’i bekleyen kötü sürprizler sadece işiyle sınırlı kalmayacak, Leyla’ya olan aşkının önüne de beklemediği bir engel çıkaracaktır. Erol’un tüm uyarılarına rağmen Yalçın’ın Hakan’ı rahat bırakmaya hiç niyeti yoktur. Yalçın planlarını devreye sokmaya başladığında bu kez karşısında eskisinden daha güçlü ve kararlı bir Hakan bulacaktır.

KASABA DOKTORU 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Erol Gümüşok, ameliyatını Hakan'ın yapmasını ister. Hakan itiraz edince geçmişindeki bir sırrı kullanarak onu tehdit eder. Bu sırada geçmişten gelen bir dost Hakan'a yardım elini uzatacak, Hakan'ın da Erol'a karşı masaya bir koz koymasını sağlayacaktır. Ömer bir türlü anlaşamadığı Hakan yüzünden istifasını verip gitmeye kararlıdır. İhsan, Mine ve Turgut'un Ömer'i vazgeçirme çabaları işe yaramayacak gibi gözükmektedir. Leyla'nın bileğindeki yaralar hızla iyileşirken ruhundaki yara daha ağır gelmektedir. Leyla hastanede kalıp Hakan'la beraber çalışmak istese de Hakan'ın ona kötü bir sürprizi vardır. Yalçın ise Erol'un ameliyatının kendi hastanesinde yapılmayacak olmasından dolayı küplere biner ve bu durumu lehine çevirmek için bütün imkanlarını seferber eder.

KASABA DOKTORU 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kasaba Doktoru 2. bölümde Hakan acile getirilen Leyla'yı derhal ameliyata alır. Operasyona giren Ömer aşık olduğu kadının sakat kalmaması için çabalarken, Hakan Hoca'nın ne kadar mahir bir cerrah olduğuna şahit olur.

Sadece o değil beğenmediği bu hastanedeki tüm çalışanlarda Hakan'a muntazam şekilde ayak uydurmaktadır.

Ameliyatı başarılı geçen Leyla yaptığı hatanın farkında olarak daha da güçlü olarak uyanır.

Leyla kendine bile itiraf edemez ama tekrar ayağa kalkmasında Ömer'in desteği büyüktür.

Leyla hastanede kalmasının zor olduğunu fark ederken, Ömer de bir an önce buradan kurtulmak istemektedir.

Eski hastanesine dönme fırsatı elde ettiğinde, Ömer geleceği ve mesleğin etik değerleri arasında kalır.

Hakan Hoca ise hastanenin yıllardır çözülemeyen birçok sorunu için Başhekim Turgut'un bir şeyler yapacağından umudu kesmiştir.

Olaya bizzat el atmaya karar veren Hakan Hoca, sorunları kendi tarzıyla çözmeye çalışırken hiç beklemediği bir durumla karşılaşacaktır.

KASABA DOKTORU DİZİ KONUSU

Dizide, Kemal karakterine hayat verecek Ozan Akbaba’nın başarılı bir cerrah olup büyük bir hastanede başlayan hikayesinde, travmatik bir olaydan sonra ortadan kaybolması ve sonrasında bir kasabada küçük bir hastanede yeniden işine sarılması anlatılıyor olacak.

KASABA DOKTORU DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Ozan Akbaba (Doktor Ali)

Hazal Subaşı (Doktor Leyla)

Deniz Can Aktaş (Doktor Ömer)

Vildan Atasever (Mine)

Sinan Albayrak (Yalçın)

Özgün Karaman (Bora)

Barış Yıldız (Turgut)

Sinan Demirer (İhsan)

Kasaba Doktoru 6. Bölüm Full İzle

Kasaba Doktoru dizisinin TRT ekranlarında 13 Mayıs günü yayınlanan 6. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

KASABA DOKTORU 6. BÖLÜM FULL İZLE

Kaynak: Haber Global

Kasaba Doktoru 6. Bölüm Tek Parça Full İzle  Kasaba Doktoru 6. bölüm izle trt kasaba doktoru izle trtizle trt 1 izle trt 1 canlı yayın trt dizileri dizi haberleri kasaba doktoru 13 mayıs bedava dizi izle dizi izle