Kara Tahta 12. bölüm tek parça full izle ! TRT 1 Kara Tahta yeni bölüm izle ! Kara Tahta dizisi son bölüm izle

Kara Tahta TRT Dizi Haberleri
Kara Tahta 12. bölüm tek parça full izle ! TRT 1 Kara Tahta yeni bölüm izle ! Kara Tahta dizisi son bölüm izle

Kara Tahta dizisinin 12. bölümü TRT 1 ekranlarında 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Kara Tahta dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Kara Tahta 12. Bölüm Tek Parça Full İzle.

TRT 1 ekranlarında yeni dizi Kara Tahta'nın 12. bölümü 6 Temmuz günü yayınlandı. Haberimizin içerisinde Kara Tahta dizisinin 12. Bölümünün canlı izle linkini bulabilirsiniz...

KARA TAHTA DİZİSİNİN KONUSU

Lise yıllarındayken akran zorbalığına uğrayan Atlas; annesiyle beraber memleketini terk eder. Yıllar sonra matematik öğretmeni olarak üstelik kendi okuduğu okula atanır.

KARA TAHTA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kara Tahta dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Kara Tahta dizisinde renkli görüntüler oluştu.

KARA TAHTA DİZİSİ UYARLAMA MI?

Kara Tahta dizisinin İstanbul’da geçeceği biliniyor. Bir anne kızın hikayesinin işleneceği dizinin konusu merak ediliyor. Kara Tahta geçmişte yarım kalmış olan Atlas ve Irmak'ın aşk hikayesini anlatacak. Lise zamanında sürekli zorbalığa uğrayan Atlas, yıllar sonra matematik öğretmeni olur ve kendi okuduğu okula atanır. Atlas eski aşkı Irmak'la yüzleşmek zorunda kalır.

KARA TAHTA 11. BÖLÜMDE NE OLDU?

Aylin’in ortadan kaybolması Atlas ve Irmak arasında problem yaratır. Irmak bu konuda kendini suçlamadan duramaz. Tüm şehir Aylin’i bulmak için seferber olur ancak bir kişi Aylin’i bulup getirir. Bu kişi Bekir’dir.

Atlas Bekir’in bu olayda iyi niyetli olmadığını düşündüğü için sadece Irmak’la değil Arif’le de gerginlik yaşar. Hikmet’in beklenmeyen misafiri Asu ise tüm dengeleri alt üst edeceğe benzer. Değişen dengelerden en çok kimin nasibini alacağı ise merak konusudur.

Irmak’ın Bekir’in artık değiştiğine inanması Atlas’ı derinden üzerken Yasemin büyük bir kumpasın içine düşmüştür

KARA TAHTA 10. BÖLÜMDE NE OLDU?

Irmak’ı Atlas’a isteme merasimi Aylin’in konuşmasıyla büyük bir coşkuya dönüşür.

Arif hemen Sevgi’yi arar, müjdeyi ise Aylin telefonda annesine verir. Irmak ve Atlas cephesinde her şey yolundayken Bekir, hapishaneye girmemek için tüm gücünü kullanır. Kartal, yapayalnız kaldığını düşünür ve Cafer ona kol kanat gereceğini söyler.

Kartal’ı bu kötü günlerin içinden çekip alacak kişi ise Atlas olacaktır. Bekir’in mahkemesinde Hikmet ik defa cübbesini giyer ve kim olduğunu ilk kez söyleyerek Cafer’i savunur. Duruşmanın sonucu ise büyük bir şaşkınlığa sebep olur. Atlas ve Irmak ise belki de en büyük sınavlarını Aylin konusunda vermek zorunda kalırlar.

KARA TAHTA 9. BÖLÜMDE NE OLDU?

Atlas, Bekir’in İskender’i kullanarak yaptığı planın ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Irmak, Atlas için çok kaygılıdır. Bekir’in planını bozacak olan kişi ise en yakınındaki isimlerden biridir.

Bekir’in ne kadar tehlikeli olduğunu anlayan Münevver için ise dengeler değişmiştir. Irmak’ı nasıl bir tehlikenin içine attığını fark eden Münevver pişmanlık yaşar.

Arif, Atlas’ın iyiliğini düşünerek aldığı yanlış kararın bedelini ödemek ister. Öğretmenlikten ayrılmaya karar veren Arif’i bu kararından vazgeçirmeye çalışanlar başarılı olacak mıdır? Irmak’ı istemeye giden Atlas’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Aylin’in konuşması ise gecenin ve hayatlarının en büyük mutluluğu olur.

KARA TAHTA 8. BÖLÜMDE NE OLDU?

Irmak ve Atlas’ın fırını küllerinden yeniden yaratma inancı Bekir için oldukça yaralayıcıdır. Arif ise bu olay sonrasında oğlunu korumak için öğretmenini feda etmesi gerektiğinden emin olur.

Aylin’in Atlas sayesinde dudaklarından dökülen bir kelime dahi Arif’in fikrini değiştirmez. Bu durum da Sevgi ile gerilim yaşamasına sebep olur. Atlas öğrencilerinden aldığı güçle öğretmenliğe devam etmenin bir yolunu bulur.

Son hamlesini yapan Bekir, Cafer’in elindeki tehlikeli bilgiden habersizdir. Bu bilgi yüzünden büyük bir fedakârlık yapmak zorunda kalır. Atlas ve Irmak’ın yakınlığı, dostlarının kuyusunu kazması Bekir’i bambaşka kumpaslara sürükler.

KARA TAHTA DİZİSİ KARAKTERLERİ VE OYUNCULARI

Atlas (Furkan Andıç)

Irmak (Miray Daner)

Bekir (Kerem Arslanoğlu)

Arif (Cengiz Bozkurt)

Sevgi (Çiçek Dilligil)

Münevver (Selen Uçer)

Ülfet (Mine Tüfekçioğlu)

Esra (Yazemin Yazıcı)

Cafer (Onur Durmaz)

Hikmet (Nizam Namidar)

İskender (Taylan Meydan)

Kara Tahta 12. Bölüm Full İzle

Kara Tahta dizisinin 6 Temmuz günü yayınlanan 12. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

KARA TAHTA 12. BÖLÜM FULL İZLE

ÖNEMLİ NOT: TRT'nin linkteki TRTizle sitesine Facebook, Google ya da Apple ID'nizle giriş yapmanız gerekmektedir. Bu hesaplardan biriyle giriş yapıldığında dizi ücretsiz olarak seyredilebilmektedir.

Kaynak: Haber Global

Kara Tahta 12. Bölüm Tek Parça Full İzle kara tahta yeni bölüm izle Kara Tahta dizisi TRT Kara Tahta 6 Temmuz trt izle dizi izle dizi haberleri bedava dizi izle trtizle kara tahta dizisi izle kara tahta son bölüm izle Kara Tahta 12. Bölüm izle Kara Tahta izle