İçimizdeki Ateş 2. Bölüm İzle Full ATV İçimizdeki Ateş ikinci bölüm tek parça izle: İçimizdeki Ateş izle

İçimizdeki Ateş FOX tv Dizi Haberleri
İçimizdeki Ateş 2. Bölüm İzle Full ATV İçimizdeki Ateş ikinci bölüm tek parça izle: İçimizdeki Ateş izle

İçimizdeki Ateş dizisinin ikinci bölümü 30 Haziran 2022 Perşembe günü FOX TV'de yayınlandı. İçimizdeki Ateş'in 2. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İçimizdeki Ateş ikinci bölüm izle.

ATV'nin yeni dizisi İçimizdeki Ateş'in 2. bölümü 30 Haziran günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi İçimizdeki Ateş'in ikinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz. İşte İçimizdeki Ateş yeni bölüm izle canlı linki...

İÇİMİZDEKİ ATEŞ 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

Hukuk fakültesinden mezun olmuş Mert, Bahar, Ege ve Hale, adaletin temsilcileri olmak istedikleri bu yolda son adımlarını atıp avukatlık ruhsatı almak için staja başlayacaktır. Bu dört genç için bu yolda gidilmesi gereken tek yer kıdemli avukatlar Doğan ve Tülin'in birlikte kurdukları Yener & Tan Hukuk ofisidir.

En iyi olmak için en iyilerle çalışmak ilk hedef olsa da bu hiç de kolay olmaz. Doğan Yener'le çalışabilmek için onun zorlu sınavından geçip birçok rakibi geride bırakmaları gerekmektedir. Hale'nin özgüveni, Ege'nin pratik zekâsı, Mert'in içgüdüleri, Bahar'ın girişkenliği bu sınavı geçmelerine yetecek midir?

İÇİMİZDEKİ ATEŞ KONUSU NE?

Hukuk fakültesinden mezun olmuş genç avukat adayları Mert, Bahar, Hale ve Ege zorlu elemelerden geçerek Ünlü Avukat Doğan Yener ve eşi Tülin Tan'ın yanında staja başlarlar. Staj süresince beladan uzak kalmaları gerekmektedir.

Hayat onları bu yolculukta türlü engellerle sınarken, Doğan ve Tülin'in yol göstericiliği ile hedeflerine ulaşabilme serüvenlerini ve bu yolda neler kazanıp nelerden vazgeçeceklerini hep birlikte göreceğiz.

İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Fabrika Yapım imzalı İçimizdeki Ateş dizisi ilk bölümü 23 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak. yönetmenliğini Murat Onbul'un üstlendiği, senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Özlem Elginöz’ün kaleme aldığı İçimizdeki Ateş Oyuncuları arasında, Burak Sevinç, Ceren Benderlioğlu, İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören ve Gizem Arıkan yer alıyor.

İÇİMİZDEKİ ATEŞ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Atakan Hoşgören/ Ege Şahin

İpek Filiz Yazıcı/ Hale Vural

Burak Sevinç/ Doğan Yener

Ceren Benderlioğlu/ Tülin Tan

Gizem Arıkan/ Bahar Sayın

Demirhan Demircioğlu/ Mert Karaman

Hazım Körmükçü/ Tahsin

İçimizdeki Ateş 2. Bölüm İzle

İçimizdeki Ateş dizisinin ATV'de 30 Haziran günü yayınlanan 2. bölümünü (İçimizdeki Ateş ikinci bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

İÇİMİZDE ATEŞ 2. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

İçimizdeki Ateş 2. Bölüm Full İzle ATV İçimizdeki Ateş dizisi 2. bölüm Tek Parça Full izle atv izle İçimizdeki Ateş ikinci bölüm izle İçimizdeki Ateş dizisi dizi izle dizi haberleri ATV dizileri ATV İçimizdeki Ateş yeni bölüm izle İçimizdeki Ateş 30 Haziran İçimizdeki Ateş izle youtube