Güzel ve anlamlı resimli cuma mesajları! En güzel cuma mesajları nelerdir? Cuma mesajları ile anlamlı, resimli hayırlı cumalar mesajları

haberler
Güzel ve anlamlı resimli cuma mesajları! En güzel cuma mesajları nelerdir? Cuma mesajları ile anlamlı, resimli hayırlı cumalar mesajları

Cuma mesajları ile hayırlı cumalar sözleri, İslam alemi için mübarek kabul edilen Cuma günün gelmesi sebebiyle vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İşte en güzel, anlamlı resimli hayırlı cumalar sözleri...

Cuma mesajları araması mübarek cuma günü sebebiyle sevdiklerine ve yakınlarına cuma mesajları atmak isteyen vatandaşlar araştırmalarına hız verdi. Bazı anlar ve zamanlar Müslümanlar için değerli ve önemlidir. Cuma günleri geldiğinde gönderilen Cuma mesajları ile hayırlı cumalar mesajları bugün de gündemde en çok araştırılan konular arasında bulunuyor. En yeni, anlamlı, dualı, hadisli, resimli cuma mesajları ve cuma günün önemini vurgulayan sözlere haberimizde yer verdik.

CUMA MESAJLARI İLE HAYIRLI CUMALAR SÖZLERİ 2022!

-Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar...

- Allah’ım! Senden bu günün ve yarının bildiğim ve bilmediğim ne kadar hayır varsa hepsinden isterim. Senden cenneti ve cennete yaklaştıracak söz ve amelleri isterim. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

- Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar!

- Allah'ın (c.c.) rahmeti, mağfireti, bereketi üzerine olsun. Rabbim günümüzü hayırlı ve bereketli kılsın, Hayırlı cumalar diliyorum.

hayırlı cumalar mesajı

- ‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.' diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

- İnkâr edenlere gelince; onların amelleri ıssız bir çöldeki serap gibidir. (Nur,39) Hayırlı Cumalar.

Resimli hayırlı cumalar mesajı

- Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun.Bizlere esenlik versin. Selam ve DUA ile ... Hayırlı Cumalar.

- Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

- Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar...

cuma mesajı

- Bütün dünya lezzetleri bir araya gelse, Allah dostluğundan doğan lezzetin bir saniyesi kadar bile olamaz... Hayırlı Cumalar.

- Cuma; aşktır, muhabbettir, berekettir, rahmettir, nurdur. Tüm Müslümanların Cuma'sı mübarek olsun.

cuma

- Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun. Cumanız Mübarek Olsun…

cuma mesajları

- Rabbim dünyada sağlıklı, mutlu, huzurlu ve barış içinde yaşamayı ahirette ise cennet bahçelerinde olmayı Peygamber Efendimizin bütün ümmetine nasip eylesin inşaIIah. Amin ve hayırlı cumalar.

- Allah’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar.

hayırlı cumalar

- Aklınıza gelen güzel şeyleri duaya dökün. Bakarsınız yol olur, niyet olur, nasip olur; hallolur! Hayırlı Cumalar...

Kaynak: Haber Global

Cuma mesajları hayırlı cumalar sözleri cuma mesajı fotoğraflı hayırlı cumalar sözleri anlamlı kısa hayırlı cumalar sözleri En güzel cuma mesajları nelerdir? cuma mesajı