Gülümse Kaderine neden final yapıyor? Gülümse Kaderine neden final oluyor?

Gülümse Kaderine FOX tv
Gülümse Kaderine neden final yapıyor? Gülümse Kaderine neden final oluyor?

Ekranların yeni dizileri arasında yer alan Gülümse Kaderine final yapıyor. Çarşamba akşamları Fox Tv'de yer alan Gülümse Kaderine final bölümü olan 5. bölüm ile birlikte ekranlara veda eti. Peki, Gülümse Kaderine neden final yapıyor?

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Gülümse Kaderine final bölümüyle bu akşam izleyicisiyle son kez buluşacak. Gülümse Kaderi yeni bölüm fragmanında yer alan final ifadeleri dizinin izleyicilerini şaşırttı. Başrollerinde Burak Sergen, Mine Tugay gibi isimlerin yer aldığı Gülümse Kaderine Neden Final Yapıyor?

Gülümse Kaderine neden final oluyor?

GÜLÜMSE KADERİNE NEDEN FİNAL OLDU?

Henüz 4 bölümü yayımlanmş olan Gülümse Kaderine dizisinde yetiştirme yurdunda büyümüş ve kardeş gibi olan iki genç kızın hikayesi ekrana geliyor. Dizi, 5. bölümde macerasını noktalama kararı aldı.

Dizinin reytingler nedeniyle hikayesini sonlandırma kararı aldığı düşünüluyor. Gazeteci Birsen Altuntaş ise haberinde, "Ancak havaların da ısınmaya başlamasının ardından televizyon izleme oranları düştü. Bu nedenle FOX beklentinin altında izlenen Gülümse Kaderine için final kararı aldı." ifadelerine yer vermişti.

Kaynak: Haber Global

Gülümse Kaderine neden final yapıyor Gülümse Kaderine neden final oluyor Gülümse Kaderine final Fox TV