Güldürme Beni 1. Bölüm Full İzle, Show TV Güldürme Beni yeni bölüm izle

Güldürme Beni Magazin Haberleri
Güldürme Beni 1. Bölüm Full İzle, Show TV Güldürme Beni yeni bölüm izle

Demet Akbağ'ın ünlü komedyenleri yarıştıracağı "Güldürme Beni" yarışmasının ilk bölümü Show TV ekranlarında 4 Temmuz 2022 Pazartesi günü yayınlandı. İlk bölüm yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Güldürme Beni programının ilk bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

Show TV ekranlarında, yapımını Bloom Medya’nın üstlendiği yeni komedi programı ‘Güldürme Beni’nin ilk bölümü 4 Temmuz günü saat 20:00'de yayınlandı.

Usta oyuncu Demet Akbağ’ın birbirinden ünlü yarışmacılar ve konuklarla birlikte yeni bir komedi formatıyla ekrana döneceği ‘Güldürme Beni’de, yarışmacılar gülmemeye çalıştıkça seyirci kahkahadan kırıldı.

Güldürme Beni 1. Bölüm Full İzle, Show TV Güldürme Beni yeni bölüm izle - Resim : 1

 

Eğlenceli içeriği ile dikkat çeken programda, Demet Akbağ ‘Komedi Dairesi Başkanı’ unvanıyla seyirci karşısına çıkıyor! Yarışmacılara ve konuklara çeşitli sürpriz rolleri Demet Akbağ verirken, programın sunuculuğunu ise Şahin Irmak üstleniyor. Yarışmacılar birbirlerini güldürmeye çalışırken kendileri gülmemeye çalıştı, en çok gülen elendi. Yarışmacıların her anı, evin tüm duvarlarına ve tüm objelerine gizlenmiş kameralarla saniye saniye kaydedildi. Hiçbir gülümseme, tebessüm ve kahkaha bu kameralardan kaçamadı.

Demet Akbağ, yarışmacıları tüm bu kameraların görüntülerini yansıtan monitörlerle donatılmış özel komuta merkezinden izledi. Akbağ ünlü konuklarıyla yaptığı işbirliklerinde yarışmacılara sürprizler hazırladı. Kimi görevlerini ünlü misafirlerine vererek, onları Güldürme Beni Evi’ne yolladı.

GÜLDÜRME BENİ 1. BÖLÜM YARIŞMACILARI KİMLER?

Gülenin kaybedeceği programın yarışmacıları Ersin Korkut, Suzan Kardeş, Sinan Çalışkanoğlu, Aslı Bekiroğlu, Sadi Celil Cengiz, Mustafa Üstündağ, Nursel Köse birbirinden eğlenceli halleriyle dikkat çekti.

Güldürme Beni 1. Bölüm Full İzle, Show TV Güldürme Beni yeni bölüm izle - Resim : 2

 ‘Güldürme Beni’nin yarışmacı kadrosundaki ünlü isimler, oyunculuğun en zor alanlarından biri olan ‘doğaçlama’da yeteneklerini sergilerken, her hafta en çok gülen eve veda ederken, ekibe yeni bir ünlü yarışmacı dahil olacak. 

Show TV'de yayınlanan Güldürme Beni'nin 1. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

GÜLDÜRME BENİ 1. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

 

Kaynak: Haber Global

Güldürme Beni 1. Bölüm Tek Parça Full İzle Güldürme Beni yeni bölüm izle Güldürme Beni son bölüm izle Show TV komedi programları show tv izle güldürme beni izle güldürme beni