Gül Masalı 3. Bölüm İzle Full Gül Masalı üçüncü bölüm tek parça izle

Gül Masalı atv Dizi Haberleri
Gül Masalı 3. Bölüm İzle Full Gül Masalı üçüncü bölüm tek parça izle

Gül Masalı dizisinin üçüncü bölümü 3 Temmuz 2022 Pazar günü ATV'de yayınlandı. Gül Masalı'nın 3. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Gül Masalı üçüncü bölüm izle.

ATV'nin yeni dizisi Gül Masalı'nın 2. bölümü 3 Temmuz günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Gül Masalı'nın ikinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz.. Pastel imzalı dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Şentürk otururken, senaryosunu Aybars Bora Kahyaoğlu kaleme alıyor. İşte Gül Masalı dizisine dair detaylar ile birlikte Gül Masalı'nın üçüncü bölümücanlı izleme linki...

GÜL MASALI 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Annesinin mezarının Isparta'da olduğunu öğrenen Gonca, duygusal olarak zor bir sınavdan geçerken, aynı zamanda geçmişiyle yaşayacağı büyük hesaplaşmanın ilk adımını da atmış olur. Fatma'nın şartını kabul edip annesinin mirasına sahip çıkmakla, İstanbul'a dönmek arasında kararsız kalır.

Gonca'nın Isparta'ya gelişi, Atabeyleri de harekete geçirir. Gonca'nın gelişiyle, karanlık sırların açığa çıkması ihtimali onları korkutur. Kızının öğrendiği gerçeklerle korktuğu başına gelen Tahir, kızını dönmeye ikna etmek için Isparta'ya geldiğinde, baba kız arasında büyük bir yüzleşme yaşanır.

Bir yandan kafasındaki sorulara cevap bulmaya çalışırken, diğer yandan Toprak'ın yakın ilgisi ve desteğiyle de karşılaşır. Bu ilgi ve destek sayesinde, Toprak ve Gonca arasında sıcak bir samimiyet oluşur. Ancak Toprak'ın, Gonca'nın etrafındaki varlığını kabullenemeyen Arda'nın yaptığı hamle, Gonca'yı şüpheye düşürür.

GÜL MASALI 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

İstanbul'da yaşayan genç mühendis Gonca, projesinin çalındığı ve işten atıldığı gün, geçmişten bugüne uzanan sürpriz bir haber alır. Beş yaşındayken kaybettiği annesinden kalan gizemli bir mirastır bu… Gonca'nın, mirasa sahip olması için Isparta'ya gitmesi ve Fatma Ana'nın şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir.

Ne var ki Gonca'nın babası Tahir, bu yolculuğa şiddetle karşı çıkar. Tahir'in saklamaya çalıştığı, kızının öğrenmesini istemediği gerçekler vardır.

Aklındaki ve gönlündeki tüm soruların cevabını bulmak için Isparta'ya giden genç kadının hayatı, şehrin önemli ailelerinden Atabeyler'in oğlu Toprak Atabey'le karşılaşınca, beklenmedik şekilde yön değiştirir. Çünkü her aşk, mevsimini bekler kalbe düşmek için.

DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Gül Masalı, annesinin ölümüyle kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca'nın ve Isparta'nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak'ın hikayesini konu alıyor.

UYARLAMA MI?

Dizinin uyarlama olup olmadığı bilinmiyor. Dizinin senaristi Aybars Bora Kahyaoğlu'dur.

DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Gül Masalı dizinin oyuncu kadrosu şöyle:

- Gülper Özdemir

- Erdem Kaynarca

- Sarp Can Köroğlu

- Bülent Düzgünoğlu

- Gülçin Hatıhan

- Arif Pişkin

- Ayşenil Şamlıoğlu

- Suat Sungur

- Sait Genay

GÜL MASALI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gül Masalı dizisinin çekimleri Isparta ve İstanbul'da yapılmaktadır. Dizinin bazı sahneleri Isparta'da geçerken bazı sahneler ise İstanbul'da geçmektedir.

Gül Masalı 3. Bölüm İzle

Gül Masalı dizisinin atv'de 3 Temmuz günü yayınlanan 3. bölümünü (üçüncü bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

GÜL MASALI 3. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Gül Masalı 3. Bölüm Full İzle ATV Gül Masalı dizisi 3. bölüm Tek Parça Full izle atv izle Gül Masalı üçüncü bölüm izle Gül Masalı dizisi dizi izle dizi haberleri ATV dizileri atv gül masalı yeni bölüm izle Gül Masalı 3 temmuz Gül Masalı izle youtube gül masalı yeni bölüm