Granada Osasuna Spor Smart canlı maç izle

İspanya La Liga
Granada Osasuna Spor Smart canlı maç izle

İspanya La Liga'nın 22. haftasında Granada ile Atletico Madrid karşı karşıya geliyor. Saat 16:00'da başlayan müsabaka televizyondan canlı olarak yayınlanıyor. Granada Osasuna canlı izle.

İspanya La Liga'da 22. hafta maçında Granada ile Osasuna karşı karşıya geliyor. Saat 16:00'da başlayan müsabaka televizyondan canlı olarak yayınlanıyor. Granada Osasuna canlı izle.

Granada ile Osasuna takımları İspanya La Liga'da erteleme maçında karşı karşıya geliyor.

Granada Osasuna maçı saat kaçta hangi kanalda?

Saat 16:00'da başlayan Granada Osasuna maçı Spor Smart kanalından şifresiz ve canlı olarak izlenebilir.

Granada Osasuna canlı izle

Granada Osasuna maçı canlı yayın linki

LaLiga’da Osasuna ile oynadığı son beş maçın birini kaybeden Granada, tek mağlubiyetini Ocak 2021’de aldı (1-3).

LaLiga’da Osasuna ile oynadığı ilk iç saha maçını 2-1 kaybeden Granada (Mart 1958), sonraki sekiz karşılaşmanın hepsinde puan aldı (5G 3B).

LaLiga’daki son altı deplasman maçını kazanamayan Osasuna (2B 4M), bu karşılaşmalarda gol atamadı.

LaLiga’da oynadığı son dört iç saha maçını kaybetmeyen Granada (3G 1B), bu sezonki en uzun yenilmezlik serisini yaşıyor.

Bu sezon Granada’nın attığı gollerin 10’unda payı olan Jorge Molina (7 gol & 3 asist), önceki sezonun tamamında ulaştığı sayıyı yakaladı (33 maç; 8 gol & 2 asist).

Granada Osasuna maçı canlı izle Granada Osasuna spor smart canlı maç izle Granada Osasuna maçı şifresiz canlı maç izle ispanya la liga canlı izle canlı maç izle canlı izle spor smart izle S sport plus şifresiz izle Granada Osasuna