Gizli Saklı 8. Bölüm Tek Parça Full İzle ! FOX TV Gizli Saklı sekizinci bölüm izle ! Gizli Saklı canlı izle ! Gizli Saklı final izle!

Gizli Saklı FOX tv Dizi Haberleri
Gizli Saklı 8. Bölüm Tek Parça Full İzle ! FOX TV Gizli Saklı sekizinci bölüm izle ! Gizli Saklı canlı izle ! Gizli Saklı final izle!

Gizli Saklı dizisinin 8. bölümü Kanal D ekranlarında 3 Ağustos 2022 günü yayınlandı. Dizinin sekizinci bölümü internete yüklendi. Gizli Saklı dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Gizli Saklı 8. Bölüm Full izle.

FOX TV ekranlarında Gizli Saklı dizisinin 8. bölümü yayınlandı. Dizinin sekizinci bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Gizli Saklı ile ilgili merak edilenler ve Gizli Saklı sekizinci bölüm canlı izle linki.. Yeni dizi Gizli Saklı her hafta çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Aşk, macera, polisiye ve komedinin bir arada olduğu dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Şahin Altuğ üstleniyor. Peki, Gizli Saklı dizisi oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir? İşte yeni dizi hakkında merak edilenler ile birlikte 8. bölümü (Gizli Saklı yeni bölüm) canlı yayın linki...

GİZLİ SAKLI DİZİSİ 7. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yaz’ın Levent’i öpmesi bir kıskançlık krizi başlatır. Levent, Yaz’a onu kıskandığını ve operasyonu tehlikeye attığını söyler. Yaz, hem Levent’i kıskanmadığını kanıtlamak hem de daha fazla bilgiye erişmek için Zeynep’le arkadaş olur. Bu arkadaşlık Nehir’i rahatsız eder ve Zeynep’ten kurtulmak istediğini daha da belli eder.

Tarık ve Âdem, Tufan’ın niyetini daha iyi anlamak için bir oyun kurar. Bu sırada Aynur, Naz ve Levent’in düğünlerini yapmakta ısrarcıdır. Düğün sırasında davetliler arasında görülen beklenmedik bir kişi işleri sarpa sokar.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ 6. BÖLÜMDE NE OLDU?

Tarık, beklenen teklifini yapmak üzereyken odada karşılaştıkları dinleme cihazı ortalığı iyice karıştırır. Levent, ustalıkla dinleme cihazıyla ilgili şüpheleri kendisinden uzaklaştırırken Tarık ve Adem’in aklında dinleme cihazını kimin koyduğuyla ilgili yeni soru işaretleri oluşur. Bu sırada Aynur, ısrarlarına devam ederek kızının kınasını yapar.

Düğünü yapmak konusunda da ısrarcıdır. Sadullah amir olanları öğrenir. Tarık’ın beklenen teslimatı gerçekleşirken Yaz’ın dalgınlığı operasyonu tehlikeye sokar.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ 5. BÖLÜMDE NE OLDU?

Levent ve Yaz içine düştükleri zor durumdan kurtulmak için Aynur’a yalan söylerler ancak Aynur’u ikna etmek sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Aynur, tek kızının evinden gelinlikle çıkmasını isteyince işler giderek karışır.

Tüm bunlar olurken Tarık ve Adem, Levent’in koyduğu dinleme cihazını fark ederler. Yaz ve Levent’in içinde bulundukları zor durumdan kurtulmaları hiç kolay olmayacaktır.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Namık’a yakalanan Levent ve Yaz düştükleri zor durumdan kurtulmayı başarırlar ama işleri giderek zorlaşmıştır. Bu sırada Tarık’ın rahatsızlanarak hastaneye kaldırılması olayların seyrini tamamen değiştirir.

Levent ve Yaz, Tarıkların yokluğunda Ömer’e göz kulak olma bahanesi ile Tarık’ın odasına bir dinleme cihazı yerleştirirler. Her şey istedikleri gibi ilerlemekteyken sürpriz bir gelişme yaşanır.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ 3. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yaz ve Levent, Tarıklara karşı zafer kazındıklarını düşündükleri sırada Namık dayı ile karşı karşıya gelirler. Namık’ın sitede çalışması işleri giderek zorlaştırırken Talat, Tufan’ın abisinden gizli yapmaya çalıştığı bir iş olduğunu fark eder.

Bu durumu Tarık’ı sıkıştırmak için kullanmayı planlarlarken, bir yandan da Namık’ın sitedeki işinden ayrılmasını sağlamaya çalışırlar. Fakat işlerin tam yoluna girmeye başladığı sırada yaşanılan bir sürpriz gelişme her şeyi alt üst eder.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ KONUSU

Polis Akademisi'ni birincilik ile bitiren, görev aşkıyla yanıp tutuşan Naz (Sinem Ünsal) ve sivil görevlerin aranan ismi, başarılı polis memuru Pamir (Halit Özgür Sarı) Türkiye'nin büyük mafya babası olan Tarık Koşuoğlu'nu yakalamak için birlikte çalışmak zorundadır.

Kimseye güvenmeyen ve yakın olmayan Tarık'ın güvenini kazanmak için ona yanaşmak zorunda olan Naz ve Pamir, evli gibi davranarak Tarık'ın karşı evine taşınmak zorundadır. İkisi de görevine aşık birer polis olsalar da karakterleri bir o kadar zıttır. Tarık'ı yakalayıp adalete teslim etmek için birlikte çalışsalar bile yaşadıkları bazı anlaşmazlıklar ikili arasında sorunlara neden olur.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ OYUNCULARI

Sinem Ünsal - Naz/Yaz

Halit Özgür Sarı - Levent/Pamir

Şebnem Sönmez - Aynur

Şinasi Yurtsever - Namık

Caner Şahin - Emir

İdris Nebi Taşkan - Tufan

Tardu Flordun - Tarık

Ece Dizdar - Nehir

Bülent Emrah Parlak - Talat

Selçuk Borak - Sadullah Komiser

Fulden Akyürek - Günday

Ersel Şibil - Ferdi

Gizli Saklı 8. Bölüm izle

GİZLİ SAKLI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gizli saklı dizisi için çekim mekanı olurken bu mekanlar daha çok, Beşiktaş, Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu, Eyüp, Üsküdar gibi ilçelerde bulunuyor. Uyarlama olup olmadığı konusunda henüz net bilgi yer almıyor.

Gizli Saklı dizisinin FOX TV'de 3 Ağustos günü yayınlanan 8. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

GİZLİ SAKLI 8. BÖLÜM FULL İZLE

Kaynak: Haber Global

Gizli Saklı 8. Bölüm Full İzle Gizli Saklı Tek Parça izle FOX TV Gizli Saklı son bölüm izle FOX TV dizileri dizi izle Gizli Saklı 3 Ağustos Gizli Saklı full izle Gizli Saklı yeni bölüm izle Gizli Saklı izle Gizli Saklı dizisi yedinci bölüm izle Gizli Saklı