Gizli Saklı 5. Bölüm Tek Parça Full İzle ! FOX TV Gizli Saklı beşinci bölüm izle ! Gizli Saklı canlı izle !

Gizli Saklı FOX tv Dizi Haberleri
Gizli Saklı 5. Bölüm Tek Parça Full İzle ! FOX TV Gizli Saklı beşinci bölüm izle ! Gizli Saklı canlı izle !

Gizli Saklı dizisinin 5. bölümü Kanal D ekranlarında 6 Temmuz 2022 günü yayınlandı. Dizinin beşinci bölümü internete yüklendi. Gizli Saklı dizisinin 5. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Gizli Saklı 5. Bölüm Full izle.

FOX TV ekranlarında Gizli Saklı dizisinin 5. bölümü yayınlandı. Dizinin beşinci bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Gizli Saklı ile ilgili merak edilenler ve beşinci bölümünü canlı seyredebileceğiniz link...

Yeni dizi Gizli Saklı her hafta çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkacak. Aşk, macera, polisiye ve komedinin bir arada olduğu dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Şahin Altuğ üstleniyor. Peki, Gizli Saklı dizisi oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir? İşte yeni dizi hakkında merak edilenler ile birlikte beşinci bölümü (Gizli Saklı yeni bölüm) canlı yayın linki...

GİZLİ SAKLI DİZİSİ 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Namık’a yakalanan Levent ve Yaz düştükleri zor durumdan kurtulmayı başarırlar ama işleri giderek zorlaşmıştır. Bu sırada Tarık’ın rahatsızlanarak hastaneye kaldırılması olayların seyrini tamamen değiştirir.

Levent ve Yaz, Tarıkların yokluğunda Ömer’e göz kulak olma bahanesi ile Tarık’ın odasına bir dinleme cihazı yerleştirirler. Her şey istedikleri gibi ilerlemekteyken sürpriz bir gelişme yaşanır.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ 3. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yaz ve Levent, Tarıklara karşı zafer kazındıklarını düşündükleri sırada Namık dayı ile karşı karşıya gelirler. Namık’ın sitede çalışması işleri giderek zorlaştırırken Talat, Tufan’ın abisinden gizli yapmaya çalıştığı bir iş olduğunu fark eder.

Bu durumu Tarık’ı sıkıştırmak için kullanmayı planlarlarken, bir yandan da Namık’ın sitedeki işinden ayrılmasını sağlamaya çalışırlar. Fakat işlerin tam yoluna girmeye başladığı sırada yaşanılan bir sürpriz gelişme her şeyi alt üst eder.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Levent ve Yaz, Tarık ve ailesiyle yemek yedikleri sırada, Adem komşularının kim olduğunu öğrenmek için onların evlerine girer. Kitapların arasına saklanmış bir silah bulur ve durumu teyze oğlu Tarık’a anlatır. Tarık artık komşularının polis olduğundan şüphelenmektedir.

Adem, Levent ve Yaz’ın evlerine girdiğinin anlaşılmayacağını düşünmektedir fakat Levent evden çıkmadan akıl ettiği çözüm sayesinde evlerine birinin girmiş olduğunu anlamıştır. Artık her iki tarafın da dikkatleri birbirlerinin üzerindedir.

Tarık, Levent ve Yaz’ı yakının da tutup açık vermelerini sağlamaya çalışır ve onlara bir tuzak kurar. Levent ve Yaz bu tuzaktan kurtulmaya çalışırlarken, Namık dayının sitede güvenlik olduğu bilgisi işleri karıştırır.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

Naz'ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder. Bu yemek sırasında karşı kaldırımda yaşanan şüpheli bir olay Naz’ın dikkatinden kaçmaz ve hemen şüphelendiği şahsın peşine düşer. Kısa bir takipten sonra şüpheliyi yakalar ama bir sorun vardır.

Yakaladığı kişi organize şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den başkası değildir. Bu şanssız karşılaşmanın ardından, kader onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Koşuoğlu’nun yakalanmasını hedefleyen gizli bir operasyonda tekrar bir araya getirir. Üstelik karı koca olarak. Naz ve Pamir artık Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş’tir.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ KONUSU

Polis Akademisi'ni birincilik ile bitiren, görev aşkıyla yanıp tutuşan Naz (Sinem Ünsal) ve sivil görevlerin aranan ismi, başarılı polis memuru Pamir (Halit Özgür Sarı) Türkiye'nin büyük mafya babası olan Tarık Koşuoğlu'nu yakalamak için birlikte çalışmak zorundadır.

Kimseye güvenmeyen ve yakın olmayan Tarık'ın güvenini kazanmak için ona yanaşmak zorunda olan Naz ve Pamir, evli gibi davranarak Tarık'ın karşı evine taşınmak zorundadır. İkisi de görevine aşık birer polis olsalar da karakterleri bir o kadar zıttır. Tarık'ı yakalayıp adalete teslim etmek için birlikte çalışsalar bile yaşadıkları bazı anlaşmazlıklar ikili arasında sorunlara neden olur.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ OYUNCULARI

Sinem Ünsal - Naz/Yaz

Halit Özgür Sarı - Levent/Pamir

Şebnem Sönmez - Aynur

Şinasi Yurtsever - Namık

Caner Şahin - Emir

İdris Nebi Taşkan - Tufan

Tardu Flordun - Tarık

Ece Dizdar - Nehir

Bülent Emrah Parlak - Talat

Selçuk Borak - Sadullah Komiser

Fulden Akyürek - Günday

Ersel Şibil - Ferdi

Gizli Saklı 5. Bölüm izle

GİZLİ SAKLI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gizli saklı dizisi için çekim mekanı olurken bu mekanlar daha çok, Beşiktaş, Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu, Eyüp, Üsküdar gibi ilçelerde bulunuyor. Uyarlama olup olmadığı konusunda henüz net bilgi yer almıyor.

Gizli saklı dizisinin FOX TV'de 6 Temmuz günü yayınlanan 5. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

GİZLİ SAKLI 5. BÖLÜM FULL İZLE

Kaynak: Haber Global

Gizli Saklı 5. Bölüm Full İzle Gizli Saklı Tek Parça izle FOX TV Gizli Saklı son bölüm izle FOX TV dizileri dizi izle Gizli Saklı 6 Temmuz Gizli Saklı full izle Gizli Saklı yeni bölüm izle Gizli Saklı izle Gizli Saklı dizisi beşinci bölüm izle Gizli Saklı