FOX TV Sunucusu Gülbin Tosun Başıboş sokak köpeği saldırısında hayatını kaybeden Mahra Melin Pınar'ın annesine ne dedi?

FOX tv son dakika
FOX TV Sunucusu Gülbin Tosun Başıboş sokak köpeği saldırısında hayatını kaybeden Mahra Melin Pınar'ın annesine ne dedi?

FOX TV Sunucusu Gülbin Tosun, sosyal medyadaki Mahra Melin Pınar'ın annesi için kullanmış olduğu 'Arsız sefil' ifadelerinin ardından gündem konusu olmaya başladı. İşte FOX TV sunucusu Gülbin Tosun'un Twitter'da kullandığı sözler...

FOX TV Sunucusu Gülbin Tosun'un, başıboş sokak köpeklerinin saldırısı neticesinde hayatını kaybeden Mahra Melin Pınar'ın annesine sosyal medya üzerinden kullanmış olduğu ifadeler ve yanıt gündem yaratmış oldu.

Tosun, Antalya’nın Serik ilçesinde köpekten kaçmasının sonucunda yola çıkan ve kamyonun çarpması neticesinde ağır bir şekilde yaralanıp 23 gün sonra hayat mücadelesini kaybeden 9 yaşındaki Mahra Melin Pınar'ın annesine verdiği yanıtta 'Arsız sefil' ifadelerini kullandı.

ACI DOLU ANNEDEN FOX TV MUHABERİ GÜLBİN TOSUN'A YANIT

Bununla da kalmayan Tosun, "Senin peşinden yarın geliyorum" ifadelerini kullandı.

Tosun'un paylaşımına acılı anne Derya Pınar'dan yanıt geldi. Pınar, verdiği yanıtta "Bana Mahra'yı geri getirebilir misin? Varsa vicdanın bunun cevabını ver" ifadelerini kullandı.

gülbin tosun fox tv mahra

FOX TV SUNUCUSU GÜNDEM OLDU

Söz konusu paylaşımı görenler FOX TV sunucusuna tepki gösterdi. Sosyal medya kullanıcıları da ek olarak Tosun'u istifaya çağırdı.

GÜLBİN TOSUN'DAN İSTİFA AÇIKLAMASI

Gelen tepkilerin ardından Gülbin Tosun'dan yeni bir açıklama geldi. Tosun gerçekleştirdiği paylaşımda "İşte ne kadar organize ve kötü amaçlı olduklarının kanıtı! Ne istifası hafta sonu gümbür gümbür yayındayım inşaAllah" diye yazdı.

Kaynak: Haber Global

FOX TV Sunucusu Gülbin Tosun Fox TV Gülbin Tosun mahra melin pınar Mahra Melin Pınar annesi twitter