Emanet 415. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Emanet yeni bölüm izle ! Emanet son bölüm izle

Emanet Dizi Haberleri
Emanet 415. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Emanet yeni bölüm izle ! Emanet son bölüm izle

Kanal 7 dizisi Emanet'in yeni bölümü 1 Temmuz 2022 Cuma günü yayınlandı. 415. Bölüm yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Çok sevilen Emanet dizisinin son bölümü tek parça full olarak seyredebileceğiniz link haberimizde. Emanet 415. bölüm izle.

Emanet'in merakla beklenen 415. Bölümü 1 Temmuz günü Kanal 7'de yayınlandı. İşte başrollerinde Seher karakterine Sıla Türkoğlu'nun Yaman karakterine de Halil İbrahim Ceyhan'ın yer aldığı Emanet'in 415. bölüm izle linki...

EMANET DİZİSİNİN KONUSU

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır.

Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir.

Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. 

EMANET DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez  

Emanet dizisi oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

Emanet 415. Bölüm Full İzle

Emanet dizisinin 1 Temmuz günü yayınlanan 415. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

EMANET 415. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Emanet 415. Bölüm tek parça full İzle Emanet son bölüm izle emanet yeni bölüm izle Emanet dizisi dizi haberleri kanal 7 dizileri dizi izle kanal 7 izle emanet dizisi kanal 7 Türk dizileri emanet yeni bölüm izle emanet 1 Temmuz izle emanet kanal 7 canlı izle