CANLI İZLE! 'Başakşehir, Konyaspor UEFA Konferans Ligi kura çekimi izle'

UEFA Konferans Ligi Başakşehir Konyaspor
CANLI İZLE! 'Başakşehir, Konyaspor UEFA Konferans Ligi kura çekimi izle'

Konferans Ligi'nde'nde bu yıl ülkemizi temsil etmek isteyen Başakşehir ve Konyaspor'un rakipleri belli oluyor. Peki, Başakşehir ve Konyaspor'un rakibinin belli olacağı UEFA Konferans Ligi kura çekimi ne zaman? İşte Başakşehir ve Konyaspor Konferans Ligi kura çekimi canlı izle linki.

Medipol Başakşehir ile Arabam.com Konyaspor'un UEFA Konferans Ligi kura çekimleri nefesler tutulmuşş durumda. Sivasspor ile birlikte Fenerbahçe Avrupa Ligi'nde rakipleri belli oluyor. Avrupa futbolunun en önemli üç organizasyonunda play-off eşleşmeleri, bugün İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA genel merkezinde düzenlenecek kura törenleriyle belli olacak.

UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde yer alan Türk takımlarından Medipol Başakşehir'in İzlanda'nın Breidablik, Arabam.com Konyaspor'un ise Lihtenştayn'ın Vaduz takımını 3. eleme turunda elemesi halinde üst turdaki rakibi belirlenecek.

konferans ligi canlı izle

Medipol Başakşehir ile Arabam.com Konyaspor, 3. eleme turu ilk maçlarına 4 Ağustos Perşembe günü deplasmanda çıkacak.

Play-off kuralarından UEFA Şampiyonlar Ligi Türkiye saati ile 13.00'te, Avrupa Ligi Türkiye Saati ile 14.00'te, Avrupa Konferans Ligi ise Türkiye saati ile 15.00'te başlayacak.

konferansligi kura çekimi

FENERBAHÇE KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE

Temsilcilerimizin UEFA Konferans Ligi kura çekimlerini canlı izlemek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

KONFERANS LİGİ KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE

uefa konferans ligi kura çekimi canlı izle konferans ligi kura çekimi Başakşehir sivasspor kura çekimi konferans ligi kura çekimi futbol başakşehir avrupa ligi kura çekimi UEFA izle uefa canlı izle exxen izle EXXEN canlı izle Youtube kura çekimi