Camdaki Kız 44. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle

Camdaki Kız Kanal D
Camdaki Kız 44. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle

Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız'ın 44. bölümü 26 Mayıs 2022 Perşembe günü yayınlandı. İşte Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Camdaki Kız son bölüm izle.

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü olan 43. bölümü Kanal D'de 26 Mayıs Perşembe günü yayınlandı. Dizinin merakla beklenen bölümü büyük ses getirdi. İşte Camdaki Kız dizisinin 43. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. Peki 43. bölümde ne oldu?

CAMDAKİ KIZ 43. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Annesinin Feride değil Sema olduğunu öğrenen Nalan’ın dünyası başına yıkılır. Bunca yıl annesinden sevgi görmeyen Nalan için taşlar yerine oturur. Hayri’nin yardım çabaları ise ters teper. Nalan, öğrendiği gerçeklerden sonra herkesten uzaklaşıyor. Hayri başta olmak üzere herkesi azarlayan Nalan'ın artık kimseye güveni kalmaz. Feride, Nalan'a gerçek annesinin Sema olduğunu söyledikten sonra fenalaşıyor. Nalan'ın kendisinden nefret ettiğini gören Feride, artık kendi başına ölümü bekler.

Çat kapı Koroğlu Konağı’nı ziyaret eden Pervin ise Gülcihan tarafından pek de hoş karşılanmaz. Bu ziyaretten en rahatsız olan ise Rafet olur. Selen, şirketteki hisselerini Sedat'a satmak istediğini ve artık şirketle bağının kalmasını istemediğini söyler. Sedat ise hisseleri alabilecek parasının olmadığını söyleyince Selen, Nalan'ın arsasını Sedat'ın almasını ister. Nalan için her şey daha da zorlaşır.

CAMDAKİ KIZ 42. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Koroğlu şirketinde Rafet emeklilik kararı alırken yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak Muzo'yu seçmesi Selen'i delirtti. Muzo gitmekten vazgeçse de Pera ile evlenmekten vazgeçmediğini duyurdu. Rafet, eşi Gülcihan'la boşanabileceğini Cavit'e söyledi. Nalan, Billur ile konsolosluğa gönderdiği Hayri'nin uzun süre haber vermemesi nedeniyle kıskançlık krizine girdi. Sedat, Feride'ye Nalan hakkındaki gerçekleri öğrendiğini ifade ederken Feride kendisinin bu durumu açıklaması gerektiğini söyler. Otele giden ve kızı gelmeden ilaç içen Feride kızına Sema İpekoğlu'nun ablası olduğunu değil annesi olduğunu itiraf etti.

CAMDAKİ KIZ 41. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Nalan ve Hayri'nin fotoğrafını gören Sedat, Nalan ile yüzleşir. Hayri'nin söyledikleri kulağında çınlayan Nalan ise, Sedat'a karşı sert duruşunu korurken, Hayri de fotoğraflarını çeken magazincilerin peşine düşer. Pera hakkında araştırma yapmaya karar veren Rafet, Pera'nın Pervin'in kızı olduğunu öğrenir. Hayri'nin notunu Nalan'ın odasında bulan Feride'ye Nalan'ın tepkisi beklenmedik derecede sert olur.

CAMDAKİ KIZ 40. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Camdaki Kızı dizi 40. Bölümde Nalan ve Hayri, sahilde magazincilere yakalanıyor. 21 Nisan Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 40. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 40. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Sedat'ın telefonuna gelen fotoğraf şoke ediyor.

Nalan’a olan hislerini itiraf etmeye karar veren Hayri, cesaretini toplar ancak Nalan bu konuşmayı engeller. Hayri hislerini itiraf edemese de, magazinciler ikili arasında geçen anı yakalar. Nalan ve Hayri'nin fotoğrafları magazine düşecek mi? Feride, Nalan'ın Hayri'den uzak durması için Sedat'la ilgili plan yapar. Rafet'le konuşup Sedat ve Nalan'a şirkette birlikte çalışabilecekleri bir iş vermesini rica eden Feride, Sedat'ın da fotokopicilik işinden sıyrılmasını sağlar. Çünkü Feride, Sedat'ın böyle giderse baba olacağına inanmaz.

Nalan ve Hayri'nin magazinciler tarafından çekilen fotoğrafları Cana'ya ulaşıyor. Cana hiç vakit kaybetmeden Feride'yle buluşarak Nalan'ı yakacak olan fotoğrafı Feride'ye gösteriyor. Feride, ayakta durmakta zorluk çekerek, şaşkınlığıyla öfkesi arasında çırpınıyor. Hayri'nin Nalan'a tatlı aldığı gece Sedat'ın her ikisine de sorular sormasının ardından Cana'da şok mesaj gelir. Sedat, telefonunda Nalan ve Hayri'nin sahilde çekilen fotoğraflarını görünce şoke olur.

CAMDAKİ KIZ 39. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Feride, bahçedeki manolya ağacını Hayri’nin diktiğini öğrenince, Hayri’ye karşı daha sert bir tutum sergiler ve onunla yüzleşir. Levent’in kaçırıldığını Rafet’e söyleyemeyen Selen, soluğu Cavit’in yanında alır. Hislerini Muzo’ya açan Pera, ondan tam istediği cevabı alamaz ancak Nalan’la yaptığı konuşma Muzo’ya farklı bir kapı açar.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KONUSU

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Biricik'in yanı sıra; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek’in oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor.

Camdaki Kız 44. Bölüm Full İzle

26 Mayıs günü Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 44. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

CAMDAKİ KIZ 44. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Camdaki Kız 44. Bölüm Full İzle Camdaki Kız son bölüm izle Camdaki Kız dizisi dizi haberleri kanal d dizileri dizi izle kanal d izle bedava dizi izle Camdaki Kız dizisi camdaki kız yeni bölüm izle 26 mayıs camdaki kız izle  camdaki kız canlı izle camdaki kız 44. bölüm izle