Bordeaux Strasbourg maçı CANLI İZLE

Fransa Ligue 1
Bordeaux Strasbourg maçı CANLI İZLE

Fransa Ligue 1'in 22. haftasında Bordeaux ve Strasborug karşı karşıya geliyor. Saat 17:00'te başlayan müsabaka televizyondan canlı olarak yayınlanıyor. Bordeaux Strasbourg canlı izle.

Fransa Ligue 1'in 22. haftasında Bordeaux ve Strasbourg karşı karşıya geliyor. Saat 17:00'de başlayan müsabaka televizyondan canlı olarak yayınlanıyor. Bordeaux Strasbourg canlı izle.

Bordeaux ve Strasbourg takımları Fransa Ligue 1'in 22. haftasında karşı karşıya geliyor.

Saat 17:00'de başlayan Bordeaux Strasbourg maçı Digitürk platformunda Bein Connect kanalından şifresiz ve canlı olarak izlenebilir.

Bordeaux Strasbourg maçı canlı izle

Bordeaux Strasbourg maçı canlı yayın linki

Strasbourg’u Ligue 1’de konuk ettiği son dört maçı kaybeden Bordeaux, en üst lig tarihinde aynı takıma karşı sahip olduğu en uzun mağlubiyet serisini yaşıyor.

Strasbourg’un Ligue 1'e döndüğü 2017/18'den bu yana en fazla mağlup olduğu rakibi Bordeaux (2B 6M).

Ligue 1’de oynadığı son üç maçı kaybeden Bordeaux, önceki dokuz maçtaki mağlubiyet sayısını yakaladı (2G 4B).

Bu sezon Ligue 1’de 50 gol yiyen Bordeaux (21 maç), 1978/79’dan (Nice; 19 hafta) bu yana bu sayıya en hızlı ulaşan takım oldu.

Bordeaux kalecisi Benoit Costil, bu sezon Ligue 1’de en fazla isabetli uzun pas atan isim (203). 

Bordeaux Strasbourg maçı canlı izle Bordeaux Strasbourg bein connect canlı maç izle BBordeaux Strasbourg maçı şifresiz canlı maç izle fransa ligue 1 canlı izle canlı maç izle canlı izle bein connect şifresiz izle Bordeaux Strasbourg