Bir Zamanlar Çukurova 137. Bölüm Full İzle ! ATV Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle ! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova atv
Bir Zamanlar Çukurova 137. Bölüm Full İzle ! ATV Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle ! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 137. bölümü yayınlandı. 12 Mayıs 2022 Perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 137. bölümünün linki. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm İzle.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin merakla beklenen 137. bölümü 19 Mayıs Perşembe günü ATV kanalında yayınlandı. Dizinin yayınlanmasının ardından bölüm internete yüklendi.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 136. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çolak'ın işçileri arasındaki huzursuzluğu fark eden Züleyha olaya müdahale etmek isterken Çolak'ın kadın işçilerden birini tokatladığını görünce çılgınca döner. Kadın işçilerin de erkeklerle aynı yevmiyeyi alması için sesini yükselten Züleyha, Çolak'ın tepkisini çeker.

Kadınların eşit haklara kavuşması için mücadeleye karar veren Züleyha, Fikret'in de yardımıyla bir destek sandığı kurar. Çolak tarlalarında çalışacak işçi bulamayınca ortam iyice gerilir. Hakan ise Züleyha'nın içinde bulunduğu çok daha büyük bir tehlikenin farkındadır. Züleyha'nın gizemli bir katilin hedefinde olduğunu öğrenen Hakan, Abdülkadir'le birlikte Züleyha ve çocukları korumak üzere harekete geçer.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 135. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Züleyha ve Hakan'ın nikahına geç kalan Lütfiye'nin Vahap tarafından kaçırıldığı anlaşılır. Lütfiye'nin sağ salim dönmesinin ardından Züleyha ve Hakan nihayet dünya evine girer. Betül tarafından kandırıldığını düşünen Çolak ve Abdülkadir birlikte hareket etmeye karar verirken, Betül ve Şermin çareyi Vahap'a sığınmakta bulur. Züleyha ve Hakan arasında her şey yolunda görünürken, konağa gelen bir telefon ve Hakan'ın tepkisi Züleyha'nın şüphelerinin geri gelmesine neden olur.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 134. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hakan'ın son andaki çabasıyla Züleyha ölümden kurtulurken, hain tuzağın arkasında Çolak'ın olduğunu düşünen Hakan'ın yakaladığı adamlar Vahap'tan emir aldığını söyleyerek hedef şaşırtır. Hakan ise daha önce uyardığı Çolak'ın karşısına dikilerek silahını alnına dayar ve Züleyha'dan uzak durmasını söyler. Boşanmaktan vazgeçen Betül, Çolak'ın mirasına konmak için planlar yaparken, Züleyha ve Hakan düğün için son hazırlıkları tamamlamak üzeredir. Ancak düğün gecesi konağa gelen bir telefon her şeyi alt üst edecektir.

Bir Zamanlar Çukurova 137. Bölüm Full İzle

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 19 Mayıs günü yayınlanan 137. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 137. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Bir Zamanlar Çukurova 137. Bölüm tek parça full izle Bir Zamanlar Çukurova 137. Bölüm izle dizi izle Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV dizileri dizi haberleri 19 Mayıs ATV Bir Zamanlar Çukurova izle bir zamanlar çukurova son bölüm Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm