Berat Efe Parlar kimdir, kaç yaşında? Berat Efe Parlar dizi ve filmleri

Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan
Berat Efe Parlar kimdir, kaç yaşında? Berat Efe Parlar dizi ve filmleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı Dünya Tütünsüz Günü için düzenlenen gençlik buluşmasında ünlü oyuncu Berat Efe Parlar'ın çağrısı dikkat çekti. Peki, Berat Efe Parlar kimdir, kaç yaşında?

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen tütünle mücadele konulu gençlik buluşmasında Cumhurbaşkanı her yaştan gençler ile bir araya geldi. Katılımcılar arasında oynamış olduğu dizi ve filmlerle hatırlanan Berat Efe Parlar da yer aldı. Geçmişte Erdoğan ile olan bir anısından bahseden ünlü çocuk oyuncu anlattıklarıyla herkesi şaşırttı. Peki, Berat Efe Parlar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Berat Efe Parlar’ın kaç yaşında olduğu ve oynadığı diziler merak ediliyor. Oyunculuğa 3.5 yaşında çeşitli reklam Film ve katalog çekimleriyle başlayan ünlü isim Berat Efe Parlar’ın oynadığı diziler arasında Geniş Aile, Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisi de bulunuyor.

BERAT EFE PARLAR KİMDİR?

2004 doğumlu olan Berat Efe Parlar İstanbul doğumludur. Oyunculuğa 3.5 yaşında çeşitli reklam film ve katalog çekimleriyle başlayan Parlar, 11 yaşındayken İftarlık Gazoz filminde Cem Yılmaz ile başrolü paylaştı.

Geniş Aile dizisinde Cevahir'in oğlu Cücü'yü canlandıran Parlar, Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde ise Kemal karakterine hayat verdi. Berat Efe, Melekler Korusun, İşler Güçler, Kardeş Payı, Böyle Bitmesin, Harem, Arka Sokaklar dizilerinin yanı sıra, Sır adlı televizyon filminde de yer aldı.

Güldür Güldür programının çocuk versiyonu Güldüy Güldüy programında da oyunculardan biri olarak karşımıza çıkan Parlar, Cem Yılmaz ile başrollerini paylaştığı İftarlık Gazoz filmi ile parladı.

berat efe parlar

BERAT EFE PARLAR FİLMLERİ VE DİZİLERİ

Diziler:

2021 Masal Şatosu

2021 Yoktan Seçmeli

2020 Mucize Doktor

2016 Familya

2015 Poyraz Karayel

2014 Kardeş Payı

2012 Harem

2012 Böyle Bitmesin

2012 İşler Güçler

2010 Fatmagül'ün Suçu Ne?

2009 Geniş Aile

2008 Melekler Korusun

Filmleri:

2022 Tozkoparan İskender

2020 Afacanlar: İş Başa Düştü

2020 Gamonya: Hayaller Ülkesi

2019 Can Dostlar

2018 Bücür

2018 Deliler: Fatih'in Fermanı

2018 Bizim Köyün Şarkısı

2018 Ailecek Şaşkınız

2017 Bir Kahramanın Rüyası

2017 En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever

2016 İftarlık Gazoz

2015 Baskın: Karabasan

2015 Siccin 2

2013 Düğün Dernek

2013 Gelmeyen Bahar

BERAT EFE PARLAK NE DEDİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu spotunda oynayan oyuncunun o zamanlar 4 yaşında olan Berat Efe Parlar olduğunu söyledi.

Daha sonra mikrofonu alan Berat Efe Parlar, sigarayla ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

"Tam 14 sene evvel bu kamu spotunu çektiğimizde Ankara'ya sizin yanınıza gelmiştim. Annemle birlikte gelmiştim o zaman. Siz de anneme "sigara kullanıyor musun?" diye sormuştunuz. Annem de demişti ki "maalesef kullanıyorum" Siz demiştiniz ki "acilen bırakman lazım sigarayı, kesinlikle bırakıyorsun"... Benim annem şu an kanser hastası, bir hastalıkla mücadele ediyoruz 8 senedir. Doktorunun anneme ilk sorusu 'Sigara kullanıyor musun?' oldu. Ve annem bu soruyu sorduğu gün sigarayı bıraktı. Buradan da herkese tavsiyem hiçbir şekilde sigara içmeyin. Sigara içilen ortamdan da kesinlikle kaçın."

Kaynak: Haber Global

Berat Efe Parlar kimdir Berat Efe Parlar kaç yaşında Berat Efe Parlar dizileri Berat Efe Parlar dizileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Dünya Tütünsüz Günü