Balkan Ninnisi 6. Bölüm İzle Full TRT1 Balkan Ninnisi altıncı bölüm tek parça izle Balkan Ninnisi son bölüm izle

Balkan Ninnisi TRT Dizi Haberleri
Balkan Ninnisi 6. Bölüm İzle Full TRT1 Balkan Ninnisi altıncı bölüm tek parça izle Balkan Ninnisi son bölüm izle

Balkan Ninnisi dizisinin altıncı bölümü 2 Ağustos 2022 Salı günü TRT1'de yayınlandı. Balkan Ninnisi'nin 6. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Balkan Ninnisi altıncı bölüm izle.

TRT1'in yeni dizisi Balkan Ninnisi'nin 6. bölümü 2 Ağustos günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Balkan Ninnisi'nin altıncı bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... TRT1'de Balkan Ninnisi dizisi başlıyor. İşte sevilerek izlenen Balkan Ninnisi 6. bölüm izle linki...

BALKAN NİNNİSİ 5. BÖLÜMDE NE OLDU?

Pavel, günlüğünü Jovanka’ya geri verse de genç kızla ilgili sırları şimdilik açıklamayacağını söyler. Çekimlerin bir an önce tamamlanmasını isteyen Jovanka ise, yapımcıdan parayı alıp konaktan ayrılmak için ne gerekirse yapmaya hazırdır.

Bu arada Köfteci Süleyman, Neriman ve aile fertleri, Daniel yüzünden Makedon aileyi saklamakta zorluk çekerler. Onları, komşularına, Türkiye’den gelen misafirleri olarak tanıtmak zorunda kalırlar. Bu durumun farkına varan ve rahatsız olan Zübeyir Ağa, her iki aileyi, özelikle Süleyman’ı bu yalandan kurtarmak için büyük bir plan yapar.

Sık sık karşılarına çıkan Pavel’den rahatsız olan Ertan ise bir şeylerin ters gittiğini anlamıştır. Pavel’den şüphelenip peşine Mustafa ve Luran’ı takar… Ertan, Pavel hakkındaki gerçeği öğrenebilecek midir?

Tüm sıkıntıların üstüne Mendo’nun aileyi ziyarete gelmesi, Süleyman’ı heyecanlandıracak, çarşı ağalığı için umutlandıracaktır. Yıllarca çarşı ağalığı için emek veren Süleyman tam hayaline yaklaşmışken bu sefer Daniel ve Elena’nın oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kalacaktır…

BALKAN NİNNİSİ 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ertan evde yaşanılan aile krizinden sonra, Jovanka’ya bilekliği geri veririr. Jovanka, Ertan’ın bu sert tutumuna anlam veremez.

Çaresiz kalan Ertan, ailesini tekrar bir araya toplamak ve Makedon aileyi konaktan göndermek için dayısı Süleyman ile işbirliği yapar. Ertan’ın radyo programında Süleyman’ın sesini duyan Neriman, konuşmalardan etkilenip konağa geri dönecek mi?

Telaşlı Bayram hazırlığı…

Tüm bu tatsız olaylar içinde konakta Kurban Bayramı telaşı başlar, bayram temizliği, baklava, börek hazırlıkları yapılır. Konaktaki en büyük endişe, bayram kutlamak için gelecek olan misafirlerin konakta Makedon ailesini görmeleridir. Bunun için bir anlaşma yapılır ve bayram bitene kadar Makedon aile konaktaki odadan çıkmayacağına, misafirlere görünmeyeceğine dair söz verir. Konaktan gitmek için tek yol...

Konaktan gitmek için çare arayan Jovanka, Ertan’la konuşur. Tek çarenin dizi işini kabul etmek olduğunu, dizide oynarsa para kazanacağını ve ailesini alıp konaktan götüreceğini söyler. Ailesinden korktuğu için dizide oynamayı istemeyen Ertan ise, yapımcıya gidip kendisinin oynayamayacağını, Jovanka’nın ise bu işe ihtiyacı olduğunu söyler.

Jovanka’nın ve Ertan’ın uyumundan memnun olan yapımcıyı ikna etmek zordur. Yapımcı, Jovanka’ya partner olarak renkli gözlü bir Balkan genci bulunduğu takdirde teklifi değerlendirebileceğini söyler. Jovanka ve Ertan, Arif’in yardımıyla oyuncu aramaya başlarlar. Bu arada yollarının Pavel ile kesişmesi tüm dengeleri alt üst eder.

BALKAN NİNNİSİ 3. BÖLÜMDE NE OLDU?

Elena, her şeyini kaybetmiştir. Fakat Daniel’in doğum günü için aldığı hediye, aileye başlarını sokacakları yeni bir adresi göstermektedir. Elena, ailesiyle beraber Süleymanların konağına gelir. İki aileyi birbirine bağlayan tapu, gerçek çıkacak mıdır?

Bahçede iki aile tartışırken, Jovanka ve Ertan beraber konağa gelirler. İki aile de şok olmuştur. Ertan ve Jovanka’nın konağa beraber gelmesi, üstüne Makedon ailenin konakta yaşayacak olması Süleyman ve Neriman’ı çıldırtır.

Süleyman’ın planına karşı neriman hamlesi…

Süleyman’ın itibarı söz konusudur. Eğer Makedonların konağına geldiği duyulursa Süleyman için felaket olacaktır. Süleyman, öncelikle komşuların bir Türk konağında Makedonların geldiğini öğrenmemesi için plan yapar. Fakat bu plan, Neriman tarafından kabul edilmeyecek, o bu planı bozmak için çaba gösterecektir.

Evde büyük hesaplaşma...

Öte yandan Elena ve Daniel, kızlarının kaçırılma korkusundan ötürü konaktan çıkmamaya karar verirler. Fakat Süleyman’ın da onları konakta tutmaya çalıştığını anlayınca, bunun karşılığında zorlayıcı isteklerde bulunurlar. Elena’yı batıran, Jovanka’yı kaçıran Pavel’in yolu Ertan ile kesişir.

Ertan ve Jovanka ise ailelerinin kızdığı afiş meselesini çözmeleri için görevlendirilir. Fakat Ertan’ın planı farklıdır. Konakta sıkılan Jovanka, Üsküp’ün en güzel yerlerinden biri olan Matka Kanyonu’na gitmek ister. İkili beraber Matka’ya giderken Ertan ve Jovanka’nın arasındaki ilişkiyi merak eden Gülbahar da ikilinin peşine düşer.

Gülbahar’ın, gördüklerini Neriman’a anlatmasıyla konakta büyük bir kriz patlar. Neriman’ın evi terk eden büyük oğlu Zafer’le ilgili travması canlanır. Evde büyük bir hesaplaşma olur. Ertan ve Jovanka’nın arasındaki ilişki büyük bir krize dönüşür. Ertan hiç istemese de Jovanka’yla arasındaki ilişkiyi zora sokacak şeyler söyler

BALKAN NİNNİSİ DİZİ KONUSU

Balkan Ninnisi, Üsküp'te farklı milletlerden olan iki gencin sevdaları uğruna verdikleri mücadelenin hikayesini konu alıyor. Dizi, önceden hayatları kesişen ve tarihi bir konakta buluşan Türk ve Makedon aileler ile birbirlerini çok seven iki gencin yaşamlarından kesitleri konu alıyor.

BALKAN NİNNİSİ OYUNCULARI

- Erdal Özyağcılar (Süleyman)

- Özlem Türkad (Neriman)

- Emre Bey (Ertan)

- Merih Öztürk

- Gözde Çığacı (Gülsüm)

- Süleyman Kara (Mustafa)

- Hakan Boyav (Daniel)

- Deniz Gürkan (Gülbahar)

- Kaan Turgut (Pavel)

- Erman Saban (Hayati)

- Sarp Bozkurt (Arif)

BALKAN NİNNİSİ 6. BÖLÜM izle

Balkan Ninnisi dizisinin TRT1'de 2 Ağustos salı günü yayınlanan 6. bölümünü ( altıncı bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

BALKAN NİNNİSİ 6. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Balkan Ninnisi 6. Bölüm Full İzle TRT1 Balkan Ninnisi dizisi 6. bölüm Tek Parça Full izle TRT1 izle Balkan Ninnisi altıncı bölüm izle Balkan Ninnisi dizisi dizi izle dizi haberleri TRT1 dizileri trt Balkan Ninnisi yeni bölüm izle Balkan Ninnisi 2 ağustos Balkan Ninnisi izle youtube