Balkan Ninnisi 3. Bölüm İzle Full TRT1 Balkan Ninnisi üçüncü bölüm tek parça izle

Balkan Ninnisi TRT Dizi Haberleri
Balkan Ninnisi 3. Bölüm İzle Full TRT1 Balkan Ninnisi üçüncü bölüm tek parça izle

Balkan Ninnisi dizisinin üçüncü bölümü 5 Temmuz 2022 Salı günü TRT1'de yayınlandı. Balkan Ninnisi'nin 3. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Balkan Ninnisi üçüncü bölüm izle.

TRT1'in yeni dizisi Balkan Ninnisi'nin 3. bölümü 5 Temmuz günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Balkan Ninnisi'nin üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... TRT1'de Balkan Ninnisi dizisi başlıyor. İşte sevilerek izlenecek Balkan Ninnisi 3. bölüm izle linki...

BALKAN NİNNİSİ 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ertan’ı mimar olarak beklerken hayal kırıklığına uğrayan Süleyman ve Neriman, hastanede Elena ve Daniel’le yaşadıkları tartışmanın da etkisiyle mazide kalmış bir yaranın hala tam iyileşmediğinden korkmaya başlarlar. İki ailenin ilk karşılaşması değildir bu...

Süleyman ve Neriman, Ertan’ı doğru bildikleri yola sokmalılardır, onu da abisi Zafer gibi kaybetmek istemezler. Ertan ise kendi bildiği yolda ilerlerken, ailesine verdiği zararın farkına geç varır ve annesiyle dayısının sözünü dinleyerek köftecide çalışmaya başlar. Her şey yoluna giriyordur. Ta ki Ertan’ın köftecideki macerası da Jovanka’ya çıkana dek...

İflasın eşiğinde olan Elena ise ailesini korumak için elinden geleni yapıyor, mücadelesini tek başına sürdürüyordur. Ama karşısındaki görünmez rakip, hiç de adil dövüşmüyor, istediğini elde etmek için yasak yollardan gitmeye gocunmuyordur.

Tehlike, sanılandan çok daha büyüktür, hedefte Jovanka da vardır. Artık dönüşü olmayan şeyler yaşanmış, Türk ailenin konağında kolay kolay çözülemeyecek bir kader düğümlenmiştir.

BALKAN NİNNİSİ 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yıllar önce depremde yıkılmış olan, evin dedesi Zübeyir’in imamı olduğu camiyi Ertan’ın mimarlığı sayesinde yeniden yapmanın hayalini kurmaktadırlar. Oysa Ertan’ın okuduğu bölüm de camiyi yapmak için seçeceği yöntem de bambaşkadır.

Öte yanda annesi Elena’nın baskısıyla Viyana’da siyaset bilimi okuyan ve Ertan gibi şehre dönüş yapan Jovanka; istemediği, her detayı kendi iradesi dışında planlanmış bir hayatla yüzleşecektir.

Arzusu sanatla uğraşmak olan Jovanka, annesi Elena’nın otoritesinden sıyrılıp kendi hayatı uğruna mücadeleye girişeceği kısmın başındadır. Bu mücadelesindeki en yakın destekçileri babası Daniel ve kız kardeşi Maria olacaktır.

Ertan şehre gelir ve Mimarlık yerine Radyo, Sinema ve Televizyon bölümü okuduğunu ailesine itiraf eder. Hayal kırıklığına uğrayan aile, Ertan’ın geleceğiyle ilgili senaryoyu hızlıca yazar.

Süleyman, yeğenini köfteci yapmak; Neriman ise geçmişte büyük oğlunun bir Makedon’la evlenip konağı terk etmesinin de getirdiği korkuyla Ertan’ı aileye yakışır bir Türk kızıyla evlendirmek ister. Fakat bu çabanın sonunda kader oyununu oynar. Artık Neriman’ın en büyük korkusu Ertan’ın bir Makedon olan Jovanka’yla gizli bir aşk yaşıyor olmasıdır.

Bir tarafta Makedon tarafına adım dahi atmayan Süleyman ve küçük oğlunun da bir Makedon’la çekip gitmesinden korkan Neriman, diğer tarafta Türklerden hiç haz etmeyen Elena; Ertan ve Jovanka’nın karşısındaki en büyük engel olacaklardır.

Fakat bu iki ailenin birbirlerine karşı beslediği düşmanlık; basit bir milliyet meselesi değil, maziden gelen derin bir yaranın sonucudur. Ertan ve Jovanka çetin bir mücadelenin içerisinde mutluluğu arayacaklardır.

BALKAN NİNNİSİ DİZİ KONUSU

Balkan Ninnisi, Üsküp'te farklı milletlerden olan iki gencin sevdaları uğruna verdikleri mücadelenin hikayesini konu alıyor. Dizi, önceden hayatları kesişen ve tarihi bir konakta buluşan Türk ve Makedon aileler ile birbirlerini çok seven iki gencin yaşamlarından kesitleri konu alıyor.

Balkan Ninnisi 3. Bölüm İzle

BALKAN NİNNİSİ OYUNCULARI

- Erdal Özyağcılar (Süleyman)

- Özlem Türkad (Neriman)

- Emre Bey (Ertan)

- Merih Öztürk

- Gözde Çığacı (Gülsüm)

- Süleyman Kara (Mustafa)

- Hakan Boyav (Daniel)

- Deniz Gürkan (Gülbahar)

- Kaan Turgut (Pavel)

- Erman Saban (Hayati)

- Sarp Bozkurt (Arif)

DİZİ, MÜZİKLERİYLE DE İLGİ ODAĞI OLACAK

Senaryosunu Uğur Uzunok, Nurullah Sevimli, Abdülhamid Işık ve Esma Koç’un kaleme aldığı “Balkan Ninnisi”, yüzyıllardır nesilden nesle geçen ve çok sevilen Balkan ezgileriyle Türk eserlerini aynı potada buluşturuyor. Dizi, müzikleriyle de ilgi odağı olacak. “Balkan Ninnisi”nin müziklerini Alper Atakan yapacak.

Balkan Ninnisi dizisinin TRT1'de 5 Temmuz salı günü yayınlanan 3. bölümünü (üçüncü bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

BALKAN NİNNİSİ 3. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Balkan Ninnisi 3. Bölüm Full İzle TRT1 Balkan Ninnisi dizisi 3. bölüm Tek Parça Full izle TRT1 izle Balkan Ninnisi üçüncü bölüm izle Balkan Ninnisi dizisi dizi izle dizi haberleri TRT1 dizileri trt Balkan Ninnisi yeni bölüm izle Balkan Ninnisi 5 temmuz Balkan Ninnisi izle youtube