Baba 14. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Show TV Baba yeni bölüm izle ! Baba son bölüm izle

Baba Show TV
Baba 14. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Show TV Baba yeni bölüm izle ! Baba son bölüm izle

Baba dizisinin 14. bölümü Show TV'de 24 Mayıs 2022 Salı günü yayınlanırken 14. bölüm internete yüklendi. Baba dizisinin yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Baba son bölüm İzle.

Show TV'nin yeni dizisi Baba'nın 14. Bölümü 24 Mayıs günü yayınlandı. Dizinin 14. bölümünün tamamını donmadan izleyebileceğiniz link haberimizde.

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Baba dizisi Show Tv'de yayınlanıyor. Peki, Baba dizisi konusu, oyuncu kadrosu nedir? Baba dizisi hangi kanalda, saat kaçta?

Baba dizisi oyuncuları ve konusu ile merak edilen yapımlardan biri oldu. Baba dizisi 14. bölümü ile izleyici karşısına 24 Mayıs akşamı çıktı. İşte Baba dizisi hakkında merak edilenler...

BABA DİZİSİ HAKKINDA

Baba dizisi oyuncuları ile ilgili araştırmalar başlamış durumda. Baba dizisinin konusu ve oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin hangi karakterleri canlandırmış olduğu toplum içerisinde merak edilip aratılıyor. Dizi, Anadolu kasabasında yaşayan Saruhanlı ailesinin mütevazi hayatının değişimini ele alıp işleyecek. Baba dizisi oyuncu kadrosu içerisinde yer bulan usta isim Haluk Bilginer, ailenin reis Emir Saruhanlı karakterini canlandıracak. Sevilen genç oyuncu Tolga Sarıtaş ise Kadir Saruhanlı rolünü canlandıracak.

BABA DİZİSİ 13. BÖLÜMDE NE OLDU?

İlhan ve Kadir arasında büyük bir yüzleşme gerçekleşirken Kadir, İlhan’ın durmayacağını anlar. İlhan’ın hedefinde ise bu defa Kadir’in sevdikleri vardır. Yeni hayatlarına alışmaya çalışan Emin ve ailesi geçimlerini sağlayabilmek için çalışmaya başlar.

Ailenin her şeye rağmen ayakta kaldığını ve mutlu olduğunu gören Servet, aileyi huzursuz etmek için uğraşır. Başı derde giren Sevil’in yanına koşan Kadir, hiç beklemediği bir vedalaşma yaşar. İlhan, Kadir’e karşı oynayacağı oyunda Emin’i kullanırken Kadir kendini alevlerin içinde bulur.

BABA DİZİSİ 12. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yeniden ailesinin başına geçen Emin, ev arayışı sırasında aldığı bir haberle yıkılır. Servet'in yaptıklarını öğrenen Kadir'in abisiyle yaşadığı yüzleşme çok sert olur. Babasının ölümünden Kadir'i sorumlu tutan İlhan, Büşra ile karşı karşıya gelir. Ailesini ziyaret eden Büşra, Emin'den beklemediği bir karşılık alırken, Cansu'nun gerçek yüzünü öğrenen Kadircan, kendini büyük bir açmazda bulur. İlhan, Kadir'e bedel ödetmek için çok tehlikeli bir karar alır.

BABA DİZİSİ 11. BÖLÜMDE NE OLDU?

Servet, tüm aile bireylerini etkileyecek çok tehlikeli bir karar alarak, Ferit'le ortak hareket etmeye başlar. Servet'in bir sonraki planını çözmeye çalışan Kadir, ailesini korumak için bazı önlemler alır. Büşra'yı mutlu etmek için çabalayan İlhan, beklenmedik bir hamle yapar. Eve gelen sürpriz bir misafir yüzünden Fazilet, zor bir kararın eşiğine gelir. Kendini toplamaya çalışan Emin hiç beklemediği bir darbe daha alır. Büşra ve İlhan hayatlarının en mutlu gününü yaşarken, İlhan aldığı haberle yıkılır. Servet, ailesine karşı en büyük kozunu oynarken, Kadir bir kez daha kendini büyük bir belanın içinde bulur.

BABA DİZİSİ 10. BÖLÜMDE NE OLDU?

Baba'nın 10. Bölümünde; Uğur'un köşke gelmesiyle birlikte evde bütün dengeler bir anda bozulur. Emin'in yokluğunda evi ve şirketi toparlamaya çalışan Kadir için işler iyice çıkmaza girer. Kadircan'ın ilgisini üstünde tutmaya çalışan Cansu, sürpriz bir hamle yapar. İlhan'ın evlilik teklifinden sonra Emin'le yüzleşen Büşra çok zor bir karar almak zorunda kalır. Büşra'ya olan aşkını ispat etmek için kararlı olan İlhan en büyük kozunu oynar. Servet'le ilgili şok edici bir gerçekle yüzleşen Emin soluğu oğlunun karşısında alır.

BABA DİZİSİ 9. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kadir aileyi bir arada tutmaya çalışırken, Emin zor durumdaki başka bir aileyle ilgilenir. Dışlandığına inanan Servet’in sürpriz hamlesi holdingde de kardeşleri karşı karşıya getirir. Tedavisi süren İlhan ve onu yalnız bırakmayan Büşra giderek daha fazla yakınlaşır. Hamileliğinde sıkıntılar yaşadığı için Uğur’u köşke getiren Yaşar, Servet’in öğrendiği yeni bilgilerle zor duruma düşer. Kadir fabrikalardan birinde çıkan kriz yüzünden Elif’le karşı karşıya gelir. İlhan’la gelecek hayalleri kuran Büşra ise hiç beklemediği birinin ziyaretiyle alt üst olur.

Baba 14. bölüm full izle

REŞAT PAŞA KONAĞI NEREDE?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bulunan Reşat Paşa Konağı, Ahmet Reşat Paşa Köşkü olarak da tanınmaktadır. Söz konusu konağın inşaatına 1886 yılında başlanmış olup 14 yıllık çalışmanın neticesinde bitmiştir. Ahmet Reşat Paşa II.Abdülhamit döneminde Batı toplumlarında eğitimini tamamlamış ilk maliyecilerden birisidir. Köşkün selamlık bölümü özel mülk olup, haremlik bölümü restaurant olarak kullanılmaktadır.

Show TV'de 24 Mayıs günü yayınlanan Baba dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

BABA 14. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

baba son bölüm izle Baba 14. Bölüm Tek Parça Full İzle Baba dizisi show tv dizileri baba 24 mayıs Baba dizisi 14. bölüm fragmanı izle Haluk Bilginer baba yeni bölüm izle dizi haberleri dizi izle show tv baba izle