Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk son bölüm izle ! Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölüm izle !

Annenin Sırrıdır Çocuk TV8
Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk son bölüm izle ! Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölüm izle !

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 7. bölümü tv8 ekranlarında 18 Mayıs 2022 günü yayınlandı. Dizinin altıncı bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin ikinci bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm Full İzle.

TV8 ekranlarından Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 7. bölümü yayınlandı. Dizinin yedinci bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK KONUSU NEDİR?

Selin Yeninci ve İrem Helvacıoğlu'nun üstünü örtmeye çalıştıkları geçmişleriyle yüzleşen Meryem ve Defne adlarında iki anne adayını canlandırdıkları Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi yakında TV8'de başlayacak. Dizi çarşamba günleri saat 20.00'de TV'8de yayınlanıyor.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİ 6. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yaptıkları operasyon ile bebeğe kavuşamayan hem de Reha'ya parayı kaptıran Defne yıkılma noktasına gelir. Sadun ile Çınar ise iyice gerilir. Başka bir planının olduğunu söyleyen Sadun'u duyan Defne ve Çınar çantanın ve bebeğin tekrar peşine düşer. Ancak kovalamacanın sonucunda büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Meryem foyası açığa çıkmasın diye yeni planlar yapar. Bu arada Sedef'in kışkırtmaları sonucu Çınar Defne ile dönülmez bir yola girer.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİ 5. BÖLÜMDE NE OLDU?

Çınar'ın Defne'yle yüzleşmesinden sonra çiftin ilişkisi ciddi bir darbe alacaktır. Reha Meryem'e elindeki büyük kozu öne sürerek şantaj yapmaya başlar. Sadun'a bebekle ilgili çok ciddi bir ihbar gelir. Çınar ile Sadun aralarındaki gerilime rağmen bu ihbardan sonra bebeği bulabilmek için işbirliği yapmak zorunda kalacaktır. Meryem ihbarcının yaptığı hamleler yüzünden çok büyük bir uçurumun kenarına gelir.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİ 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Meryem polisin pençesinden kurtulmak için Reha'yla işbirliği yapmak zorunda kalır. Sadun Defne'nin bebeğini bulabilmek için polisin hiç hoşuna gitmeyecek, çok cesur bir atak yapar. Çınar Defne ve Sadun'un ortak bir geçmişi olduklarını öğrenince deliye döner. Sadun ile yüzleşir. Sadun da Çınar'ın Sedef ile olan ilişkisini bildiği için karşılıklı olarak susmaları konusunda Çınar'ı uyarır. Meryem polis tarafından soruşturmaya alınır. Meryem sorgudayken bebek hastanelik olur. Acaba polis Meryem'i içeri almak için ihtiyacı olan kanıtlara ulaşabilecek midir? Sedef Çınar'ı Defne'ye karşı doldurmak için Defne'nin geçmişte yaptığı bir şeyle ilgili bir yalan atar ortaya. Peki Çınar Sadun'la olan geçmişleri ile ilgili Defne'yle yüzleşecek midir?

3. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Çocuklarının kaçırılmasıyla deliye dönen Defne ve Çınar için çok sancılı bir dönem başlayacak. Diğer yandan Sadun kendi yöntemleriyle bebeğin bulunması için onlara yardımcı olacak. Meryem planının ikinci etabında kaçırdığı bebekle ilgili çok büyük zorluklar yaşamaya başlayacak. Bebeğin düzgün bir şekilde beslenmemesi çevresinde ciddi soru işaretleri doğuracak.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK OYUNCULARI KİMLER?

İrem Helvacıoğlu - Defne

Selin Yeninci - Meryem

Engin Öztürk - Sadun

Olgun Toker - Çınar

Ahmet Varlı - Nuh

Sacide Taşaner - Sabriye

Demet Gül - Türkan

Selim Erdoğan - Reha

Birgül Ulusoy - Fidan

Mine Kılıç - Sedef

Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm izle

Anneni Sırrıdır Çocuk dizisinin TV8'de 18 Mayıs günü yayınlanan 7. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK 7. BÖLÜM FULL İZLE

Kaynak: Haber Global

Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm Full İzle Annenin Sırrıdır Çocuk Tek Parça izle TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk son bölüm izle TV8 dizileri dizi izle annenin sırrıdır çocuk 18 Mayıs bedava dizi izle Annenin Sırrıdır Çocuk full izle Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölüm izle TV8 dizileri