Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk son bölüm izle ! Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölüm izle !

TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk
Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk son bölüm izle ! Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölüm izle !

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 4. bölümü tv8 ekranlarında 27 Nisan 2022 günü yayınlandı. Dizinin ikinci bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin ikinci bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm Full İzle.

TV8 ekranlarından Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 4. bölümü yayınlandı. Dizinin üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK KONUSU NEDİR?

Selin Yeninci ve İrem Helvacıoğlu'nun üstünü örtmeye çalıştıkları geçmişleriyle yüzleşen Meryem ve Defne adlarında iki anne adayını canlandırdıkları Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi yakında TV8'de başlayacak. Dizi çarşamba günleri saat 20.00'de TV'8de yayınlanıyor.

3. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Çocuklarının kaçırılmasıyla deliye dönen Defne ve Çınar için çok sancılı bir dönem başlayacak. Diğer yandan Sadun kendi yöntemleriyle bebeğin bulunması için onlara yardımcı olacak. Meryem planının ikinci etabında kaçırdığı bebekle ilgili çok büyük zorluklar yaşamaya başlayacak. Bebeğin düzgün bir şekilde beslenmemesi çevresinde ciddi soru işaretleri doğuracak.

2. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Defne eski defterlerin açılmasıyla Sadun ile karşı karşıya gelecek. Sadun tam aşkını kalbine gömüp dönme kararı almışken Defne’den aldığı bir haber tüm planlarını değiştirecek.

1. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Meryem, ölüm döşeğinde yatan annesini ziyaret eder. Bu ziyaret kendisinin zihninden silmek istediği çocukluk anılarını yeniden canlandırır ve Meryem öfkesiyle baş etmek zorunda kalır.

Çınar'ın şirketi finansal açıdan zorlu bir dönemece girer. Çınar'ın yardımına koşan isim ise Sadun olur. Sadun aynı zamanda Çınar'ın yeni oyun projesi için melek yatırımcı olarak ortaya çıkmıştır.

Sadun'un Defne ile olan bir geçmişi vardır. İkilinin karşı karşıya gelmesiyle kapanmış olan o defter yeniden açılır ve yüzleşmeler başlar.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK OYUNCULARI KİMLER?

İrem Helvacıoğlu - Defne

Selin Yeninci - Meryem

Engin Öztürk - Sadun

Olgun Toker - Çınar

Ahmet Varlı - Nuh

Sacide Taşaner - Sabriye

Demet Gül - Türkan

Selim Erdoğan - Reha

Birgül Ulusoy - Fidan

Mine Kılıç - Sedef

Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm izle

Anneni Sırrıdır Çocuk dizisinin TV8'de 27 Nisan günü yayınlanan 4. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK 4. BÖLÜM FULL İZLE

Kaynak: Haber Global

Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm Full İzle Annenin Sırrıdır Çocuk Tek Parça izle TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk son bölüm izle TV8 dizileri dizi izle annenin sırrıdır çocuk 27 nisan bedava dizi izle Annenin Sırrıdır Çocuk ful izle Annenin Sırrıdır Çocuk son bölüm