Annenin Sırrıdır Çocuk 11. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk final bölümünü izle ! Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölüm izle !

Annenin Sırrıdır Çocuk TV8
Annenin Sırrıdır Çocuk 11. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk final bölümünü izle ! Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölüm izle !

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 11. bölümü tv8 ekranlarında 15 Haziran 2022 günü yayınlandı. Dizinin 11. bölümü internete yüklendi. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Annenin Sırrıdır Çocuk 11. Bölüm Full izle.

TV8 ekranlarından Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 11. bölümü yayınlandı. Dizinin 11. bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK KONUSU NEDİR?

Selin Yeninci ve İrem Helvacıoğlu'nun üstünü örtmeye çalıştıkları geçmişleriyle yüzleşen Meryem ve Defne adlarında iki anne adayını canlandırdıkları Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi çarşamba günleri saat 20.00'de TV'8de yayınlanıyor. Bu haftaki bölüm saat değişikliğine gidilerek 19.30'da başlayacak.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİ 10. BÖLÜMDE NE OLDU?

Nuh'un Meryem'e, Defne'nin bebeğinin araştırılması konusunda söyledikleri onu tedirgin eder. Çiçek'in içinde bulunduğu dönemde ona destek olan Sadun ise Defne'yi son derece memnun eder. Çınar, yeni bir işe yatırım yapmak isteyince Saldun onun yoluna taş koyuyor. Sedef ise bebeğini düşürüyor.

Defne, Meryem'in kendisinden bir şeyler sakladığını düşünmeye başlar.Bu sırada Sadun, Defne'nin bebeğini bulmak için adım adım araştırmasını sürdürmektedir. Ve nihayet DNA sonucu çıkmıştır.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİ 9. BÖLÜMDE NE OLDU?

Defne'nin Sadun'a "Senden iyi bir baba olacak" sözü Annenin Sırrıdır Çocuk 9. bölüme damga vurdu. Sabriye oğlunun hatırına Meryem'in ayağına gitmiştir ancak bambaşka hesaplar içindedir...

Meryem, kayınvalidesi tarafından boşanmaya zorlanır. Meryem için artık onu köşeye sıkıştırmaya çalışan tüm kişilerden kurtulma zamanıdır. Birinci sırada ise Reha vardır.

Meryem onu köşeye sıkıştıran herkesten kurtulmak için bir plan yapar. Meryem ne yapacak? Artık daha güçlü olan Meryem'in yeni hamlesi merak edilirken Sadun ve Defne, birbirilerine yakınlaşmaya başlar.

Defne, Çınar ile ilişkisinin bittiğini ona kabul ettirmeye çalışır.

Sadun ise Defne 'nin işine sarılarak acısını biraz hafifletmek için devreye girer. Fakat Sadun'un en büyük sürprizi bu değildir, herkesin hayatını kökten değiştirecek büyük bir hamle yapar.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİ 8. BÖLÜMDE NE OLDU?

Sedef ve Çınar'ın yasak ilişkisi ortaya çıkınca dengeler değişir. Kimseye güveni kalmayan Defne bir darbede Sadun'dan alır. Defne, Çınar ve Sedef'in ilişkisini öğrenmiştir. En yakın arkadaşıyla kocasının ihanetiyle yıkılan Defne, "İki aşağılık birbirinizi bulmuşsunuz" diyerek onlardan uzaklaşır.

Çınar ise Sedef'i düzenini bozmakla suçlar.

Sadun Defne'nin kırılan güvenini yeniden tamir edebilecek mi?

Defne, bebeğine kavuşmak için Saldun'la birlikte aramaya devam ederken Meryem'i korku sarar. Şüpheli kadının profili üzerinden konu araştırılırken Meryem paniğe kapılır.

Türkan Meryem'in karanlık geçmişini Sabriye'ye anlatır. Meryem ile Sabriye karşı karşıya gelir. Fakat Nuh beklenmedik bir hamle yapar.

Sabriye ise torununu Meryem'den alabilmek için elindeki son kozları oynar. Meryem bebeği elinde tutabilecek mi?

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİ 7. BÖLÜMDE NE OLDU?

Çınar'ın babalık testi yaptırdığını öğrenen Defne ve Çınar yüzleşir. Fidan'ın Meryem'in bir şeyler karıştırıyor şüphesi ve Reha'nın baskısı Meryem'in planlarını büyük ölçüde değiştirir.

Sadun bebeğin kaçırılmasında parmağı olduğu yeni bir aday ile yüzleşir. Çınar ve Sadun arasındaki savaşın içinde sıkışıp kalan Defne bir karar vermek zorunda kalır. Sedef Çınar'ın hala Defne'ye olan bağlılığını yok etmek için yeni girişimlerde bulunur.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİ 6. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yaptıkları operasyon ile bebeğe kavuşamayan hem de Reha'ya parayı kaptıran Defne yıkılma noktasına gelir. Sadun ile Çınar ise iyice gerilir. Başka bir planının olduğunu söyleyen Sadun'u duyan Defne ve Çınar çantanın ve bebeğin tekrar peşine düşer. Ancak kovalamacanın sonucunda büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Meryem foyası açığa çıkmasın diye yeni planlar yapar. Bu arada Sedef'in kışkırtmaları sonucu Çınar Defne ile dönülmez bir yola girer.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK OYUNCULARI KİMLER?

İrem Helvacıoğlu - Defne

Selin Yeninci - Meryem

Engin Öztürk - Sadun

Olgun Toker - Çınar

Ahmet Varlı - Nuh

Sacide Taşaner - Sabriye

Demet Gül - Türkan

Selim Erdoğan - Reha

Birgül Ulusoy - Fidan

Mine Kılıç - Sedef

Anneni Sırrıdır Çocuk dizisinin TV8'de 15 Haziran günü yayınlanan 11. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK 11. BÖLÜM FULL İZLE

Kaynak: Haber Global

Annenin Sırrıdır Çocuk 11. Bölüm Full İzle Annenin Sırrıdır Çocuk Tek Parça izle TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk son bölüm izle annenin sırrıdır çocuk 15 Haziran bedava dizi izle Annenin Sırrıdır Çocuk full izle Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölüm izle Annenin sırrıdır çocuk final bölüm izle