Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş az önce duyurdu

İslam Memiş
Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş az önce duyurdu

Son dakika haberine göre altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın, dolar ve euro'da yaşanan volatiliteyle ilgili flaş bir tweet attı.

Son dakika haberine göre piyasalarda uzun süredir devam eden stabil durum yerini yeniden oynaklığa bırakmış durumda. Bu hareketliliği önceden öngören ve uyarılarda bulunan İslam Memiş; gram altın, euro ve dolarda görülen hızlı artışın ardından çok önemli bir uyarıda daha bulundu.

Twitter hesabından bir paylaşım yapan İslam Memiş, nisanı final ayı olarak değerlendirdiklerini hatırlatarak "Temmuz'a kadar tuzağa düşmemeli. Küresel finans sistemi çöktü, resesyonun ne kadar süreceği belirsizliğini koruyor. Temmuz'a kadar küresel soygun devam eder. Silkeleme sürecinde varlıklarınızı kaptırmayın" diye yazdı. 

Memiş ayrıca, "2020-2021'de hep satan zarar etti. 2022-2023'te hep almayan zarar vedecek. Ucuz bir hayat olmayacak. Özellikle gıda fiyatlarında ucuz bir fiyat beklemeyin derim. Az israf, çok tasarruf. Ortası yok." dedi. 

Kaynak: Haber Global

islam memiş altın islam memiş gram altın islam memiş ons altın islam memiş dolar islam memiş petrol islam memiş bitcoin islam memiş sterlin islam memiş euro dolar paritesi İslam Memiş altın gram altın 'Bitcoin dolar sterlin Borsa İstanbul islam memiş canlı İslam Memiş açıklamaları