Alman Playboy'una soyunan Yeliz Koç kimdir?

haberler
Alman Playboy'una soyunan Yeliz Koç kimdir?

Alman anne ve Türk babadan dünyaya gelen, evlendirme programıyla adını duyuran Yeliz Koç, Almanya'yı sallamaya devam ediyor. En son Almanya'da yayınlanan Playboy'a kapak oldu. Peki, Yeliz Koç kimdir?

Eski milli futbolculardan birisi olan Savaş Koç’un kızı Yeliz Koç, Playboy’un haziran sayısı için soyundu. Ünlü oyuncu Uwe Ochsenknecht’ın oğlu olan Jimi Blue Ochsenknecht ile de ilişki yaşadığı için gündem olan Yeliz Koç, Playboy’un yeni sayısının kapağındaydı. Yaşanan bu olayın ardından sosyal medyada gündem konularından birisi olan Yeliz Koç hayatıyla da aranan isimler arasında yerini almış durumda. Peki, Yeliz Koç kimdir? İşte Yeliz Koç hakkında merak edilenler...

YELİZ KOÇ KİMDİR?

Yeliz Koç 3 Kasım 1993'te Hannover'de dünyaya geldi. Annesi Alman, babası Türk olan Yeliz Koç, liseden mezun olduktan sonra kozmetik ve sağlık sektöründe çalışan Koç, daha sonra dünyayı gezdi.

2 yıllık güzellik ve makyaj sanatçısı eğitimi alan Yeliz Koç, adını Almanya'da RTL kanalında yayınlanan 'Der Bachelor' isimli evlendirme programında duyurdu. Yeliz Koç, evlendirme programında aday olan Johannes Haller ile yarışma bittikten sonra aşk yaşamaya başlamıştı.

Yeliz Koç, talibi Daniel Völz'e tokat atmasıyla da bir sıralar Alman medyasının gündemindeydi.

BABASIYLA İLİŞKİSİ

Katılmış olduğu yarışmada attığı tokat ile üne kavuşan ve şu anda da bir yarışmada boy gösteren Yeliz Koç'un (25), babası ile iletişimini kestiği ortaya çıktı. Galatasaray ve Hannover 96 forması giyen Savaş Koç'un kızı olan Yeliz'in babasının aramalarına cevap vermediği ifade edildi.

Yeliz'in ablası Kadın Milli Futbol Takımımızın eski kaptanı Filiz Koç'un da babası ile aralarındaki buzları erittiği, Yeliz'in aksine sıkça görüştüğü aktarıldı. Yeliz'in küçükken kendilerini terk eden babasının diğer ilişkilerinden olan 7 kardeşi ile de görüşmediği öğrenildi. Yeliz, yakın zamanda oyuncu Jimi Blue Ochsenknecht ile birlikteliğinden bebek sahibi olmuştu.

Yeliz Koç Jimi Blue Ochsenknecht

PLAYBOY'A SOYUNMASI

Alman RTL2 televizyonunda yayınlanan Kampf der Realitystars (Ünlülerin Savaşı) adlı yarışmaya da katılan Koç, "Her zaman benim rüyamdı" sözlerini kullanırken, Bild’e yaptığı açıklamada, soyunmasıyla ilgili bazı sıkıntılar yaşayacağını bildiğini ifade etti.

Koç, "Şiddetli tepkiler geleceğini biliyorum. Ama özellikle de hangi milletten olursan ol, insanın arzu ettiği şeyi yapabileceğini göstermek istedim” dedi. Yeliz Koç, babasının da verdiği çıplak pozlardan henüz haberi olmadığını kaydederken, pozlarıyla gurur duyduğunu söyledi ve “Babamın da gurur duymasını umut ediyorum." açıklamasında bulundu. Koç, fotoğraf çekiminin kızı Snow Elanie dünyaya geldikten sonra yapıldığını belirtti.

Kaynak: Haber Global

alman Playboy Yeliz Koç Savaş Koç Soyunma