Ah Nerede 5. Bölüm İzle Full Star TV Ah Nerede beşinci bölüm tek parça izle

Ah Nerede Dizi Haberleri
Ah Nerede 5. Bölüm İzle Full Star TV Ah Nerede beşinci bölüm tek parça izle

Ah Nerede dizisinin beşinci bölümü 5 Ağustos 2022 Cuma günü Star TV'de yayınlandı. Ah Nerede'nin 5. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Ah Nerede beşinci Bölüm izle.

Star TV'nin yeni dizisi Ah Nerede'nin 5. bölümü 5 Ağustos günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ah Nerede'nin beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... İşte Ah Nerede 5. bölüm izle linki...

AH NEREDE 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Cenker’in kim olduğunu öğrenen Zehra ve Ferit zor anlar yaşar. Cenker’in olayın peşini bırakmaması ikiliyi giderek daha zor durumlara sokar.

Zehra ve Ferit ortak hareket etmek zorundadır. Bir yandan birbirlerini yerken bir yandan da beraber hareket etmek zorunda kalmak ikisini de çok zorlar.

Bu sırada Nihal, Burçak ve Sera, Ferit’in dikkatini çekmek için plan yaparlar; Zehra’ya Ferit’i nasıl etkileyeceği ile ilgili ders vermeye başlarlar.

AH NEREDE 3. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yenilmezler kulübü, Ferit’i üç ay gibi kısa bir zaman diliminde Zehra’ya aşık etme girişimlerine başlar.Kızlar Ferit’i aşık etme yöntemlerini düşünürken Zehra’nın merak ettiği ise;gerçek Ferit’in kim olduğudur.

Ferit ise Zehra’dan bir an önce kurtulmak ister. Zehra arkasına yenilmezler kulübünü alırken Ferit, Seniha ve Perihan’ı alır.Ferit, Seniha ve Perihan’ın arasındaki gerginliği kullanarak oyunu kökten bitirmeye çalışır. Ancak ikilinin bilmediği şey,sırlarının zaten tehlike altında olduğudur.

AH NEREDE 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Zehra ve kızların Ferit’ten alacakları intikam planı devam ederken, Ferit ve Zehra da ailelerin gözüne girmeye çalışırlar. Zehra Seniha’ya, Şerbetlioğlu ailesine uygun bir gelin olduğunu kanıtlamalı, Ferit de Ali’nin güvenini kazanmalıdır.

Bu durum Ferit için olduğu kadar, kızlar için de önemlidir. Çünkü kızların planının devam etmesi, Ferit ve Zehra’nın ailelere karşı oynadıkları aşk oyununun devam etmesine bağlıdır.

Kızlar tarafından kurulan oyundan haberi olmayan Ferit her geçen gün bir tuzağa çekilmektedir. Ancak Ferit’in de kızlara bir sürprizi vardır.

AH NEREDE DİZİSİ KONUSU

Geleneksel bir ailenin üç hayırsız oğlundan biri olan Ferit (Oktay Çubuk), Kazanova’yı kendine şiar edinmiş bir çapkındır. Hayatını babasının parasıyla keyifle yaşar. Ta ki yakalanana kadar...

Zehra (Nil Keser) ise Tıp Fakültesini yarım bırakmak zorunda kalmış, bir pastanede garson olarak çalışan, sıradan bir hayatı olan genç bir kadındır. Ta ki okula dönme fırsatı yakalayana kadar...

Birbirinden tamamen farklı iki yolu olan Zehra ve Ferit, ortak çıkarları için aynı yolu yürümek zorunda kalır. Ama insan kaderiyle, sıklıkla kaçındığı yolda karşılaşır.

Ferit, Zehra ile girdiği oyunda ailesini oyaladığından düşünürken asıl oyunun kendisine oynandığından ise habersizdir.

AH NEREDE NEREDE ÇEKİLİYOR?

10. Ev Yapım imzalı, yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu, senaryosunu Kübra Sülün ve Meryem Demirli’nin uyarladığı “Ah Nerede” dizisi izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Ah Nerede dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Ah Nerede dizisinde renkli görüntüler oluştu.

AH NEREDE DİZİSİ OYUNCULARI

Oktay Çubuk ve Nil Keser‘in başrollerini paylaştığı; Derya Alabora, Ayşe Kökçü, Ferit Aktuğ, Korhan Herduran, Aycan Koptur, Asena Keskinci, Batuhan Sert, Miray Akay, Merve Nur Bengi, Ahsen Türkyılmaz, ve Tarık Pabuççuoğlu gibi isimler yer alıyor.

Ah Nerede 5. Bölüm İzle

Ah Nerede dizisinin Star TV'de 5 Ağustos günü yayınlanan 5. bölümünü (Ah Nerede beşinci bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

AH NEREDE 5. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Ah Nerede 5. Bölüm Full İzle Star Ah Nerede dizisi 5. bölüm Tek Parça Full izle star tv izle Ah Nerede beşinci bölüm izle Ah Nerede dizisi dizi izle dizi haberleri Star TV dizileri star Ah Nerede yeni bölüm izle Ah Nerede 5 Ağustos Ah Nerede izle youtube dizi