Ah Nerede 1. Bölüm İzle Full Star TV Ah Nerede ilk bölüm tek parça izle

Ah Nerede Dizi Haberleri
Ah Nerede 1. Bölüm İzle Full Star TV Ah Nerede ilk bölüm tek parça izle

Ah Nerede dizisinin ilk bölümü 1 Temmuz 2022 Perşembe günü Star TV'de yayınlandı. Ah Nerede'nin 1. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Ah Nerede Birinci Bölüm izle.

Star TV'nin yeni dizisi Ah Nerede'nin 1. bölümü 1 Temmuz günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ah Nerede'nin ilk bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz...

AH NEREDE DİZİSİ KONUSU

Geleneksel bir ailenin üç hayırsız oğlundan biri olan Ferit (Oktay Çubuk), Kazanova’yı kendine şiar edinmiş bir çapkındır. Hayatını babasının parasıyla keyifle yaşar. Ta ki yakalanana kadar...

Zehra (Nil Keser) ise Tıp Fakültesini yarım bırakmak zorunda kalmış, bir pastanede garson olarak çalışan, sıradan bir hayatı olan genç bir kadındır. Ta ki okula dönme fırsatı yakalayana kadar...

Birbirinden tamamen farklı iki yolu olan Zehra ve Ferit, ortak çıkarları için aynı yolu yürümek zorunda kalır. Ama insan kaderiyle, sıklıkla kaçındığı yolda karşılaşır.

Ferit, Zehra ile girdiği oyunda ailesini oyaladığından düşünürken asıl oyunun kendisine oynandığından ise habersizdir.

AH NEREDE NEREDE ÇEKİLİYOR?

10. Ev Yapım imzalı, yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu, senaryosunu Kübra Sülün ve Meryem Demirli’nin uyarladığı “Ah Nerede” dizisi izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Ah Nerede dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Ah Nerede dizisinde renkli görüntüler oluştu.

AH NEREDE DİZİSİ OYUNCULARI

Oktay Çubuk ve Nil Keser ‘in başrollerini paylaştığı; Derya Alabora, Ayşe Kökçü, Ferit Aktuğ, Korhan Herduran, Aycan Koptur, Asena Keskinci, Batuhan Sert, Miray Akay, Merve Nur Bengi, Ahsen Türkyılmaz, ve Tarık Pabuççuoğlu gibi isimler yer alıyor.

Ah Nerede 1. Bölüm İzle

Ah Nerede dizisinin Star TV'de 1 Temmuz günü yayınlanan 1. bölümünü (Ah Nerede ilk bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

AH NEREDE 1. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Ah Nerede 1. Bölüm Full İzle Star Ah Nerede dizisi 1. bölüm Tek Parça Full izle star tv izle Ah Nerede ilk bölüm izle Ah Nerede dizisi dizi izle dizi haberleri Star TV dizileri star Ah Nerede yeni bölüm izle Ah Nerede 1 Temmuz Ah Nerede izle youtube dizi