Adı Sevgi 10. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Adı Sevgi yeni bölüm izle ! Adı Sevgi son bölüm izle

Adı Sevgi atv
Adı Sevgi 10. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Adı Sevgi yeni bölüm izle ! Adı Sevgi son bölüm izle

Adı Sevgi dizisinin 10. bölümü ATV ekranlarında 15 Mayıs 2022 Pazar günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Adı Sevgi dizisinin son bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Adı Sevgi 10. Bölüm İzle.

ATV ekranlarında Adı Sevgi dizisinin 10. bölümü 15 Mayıs günü yayınlandı. Adı Sevgi'nin yeni bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

ADI SEVGİ 9. BÖLÜM KONUSU

Elif ve Emir, nehrin kenarında karşılaştıkları tabloyla büyük bir acı yaşarlar. Volkan ise, Mehmet'in ölümüyle herkesin onun peşine düşeceğini düşünerek Zeynep'le birlikte Sarpça'dan ayrılmak ister. Ancak gelen haber, planlarında değişiklik olmasına neden olur.

Ekrem, inşaatlarda çıkan sorunla ilgilenmek üzere Azerbaycan'a gidince, yaşanan olayla birlikte halkın Volkan'a karşı büyüyen tepkisini Macide bastırmakta zorlanır. Herkes Volkan'ın da Sarpça'dan ayrıldığını düşünürken, Emir ve Elif morallerini düzeltmek için kızları alışverişe götürür. Emir'in Elif'e verdiği hediye, duygularını açığa çıkarır.

Öte yandan Doğukan'ın aslında Ekrem ve Belkıs'ın oğlu olduğunu öğrenen Emir, ablası Leyla'yla tekrar iletişime geçer. Esma, Doğukan'a karşı ailesinin ön yargısıyla başa çıkmak zorundadır.

ADI SEVGİ 8. BÖLÜM KONUSU

Volkan, Zeynep'i geri alabilmek için Sarpça'yı ateşe vermeye yemin etmiştir. Ekrem ve Macide kendi yarattıkları canavarı engellemeye çalışsa da Volkan'ın hedefindeki Esma ve Gülendam kabus dolu anlar yaşarlar. Emir'in soracağı hesap Volkan ve ailesi için acı olur.

Mehmet'in ortadan kaybolması ise zamana karşı bir yarışı başlatır. Emir ve Elif, Mehmet'i bulup eve döndürmek isterken, Volkan'ın hamlesi hayati bir hatayı beraberinde getirir.

Acı olaylar Doğukan ve Esma'yı daha da birbirine bağlarken, Zahit torununu Doğukan'dan uzak durması konusunda net bir şekilde uyarır. Bu uyarının altında yatan Doğukan'la ilgili büyük sır herkesin hayatını değiştirecektir.

ADI SEVGİ 7. BÖLÜM KONUSU

Zahit'in geçirdiği kaza ve Elif'in ortadan kaybolması; Emir'i çileden çıkarır. Emir saldırılardan dolayı Ekrem'i suçlarken Volkan ve Macide, Elif'in yokluğunda Zeynep'e karşı gittikçe acımasızlaşırlar. Zeynep ve Elif birbirlerinden uzakta olsalar da çaresiz bir tutsaklığı paylaşırlar.

Bu arada kandırıldığını düşünen Esma, Doğukan'ı rezil etmeye kararlıdır ancak Doğukan'ın bütün okulun önündeki aşk itirafı kafasını karıştırır. Fidan onları bir araya getirmeye çalışırken Esma ile arası açılır.

Emir'in bütün engelleri aşıp Elif'e ulaşması ikisinin de duygularını açığa çıkaran bir yakınlaşmaya neden olurken, Zeynep'in uğradığı kötü muameleyle verdiği yaşam savaşı herkesin hayatını tehlikeye atacak daha büyük bir savaşı başlatır.

ADI SEVGİ 6. BÖLÜM KONUSU

Zeynep, yarışmaya gelen Volkan'ın ona engel olmak istemesine rağmen birinci olmayı başardı. Macide, Zeynep'in evden kaçmasına yardım edenin Fidan olduğunu anlayınca evdeki herkesi suçlarken bu sefer de Doğukan ile karşı karşıya geldi.

Levent'in kendisinden birçok şeyi gizlediğini düşünen Özlem, nişanlısıyla kavga etti ve ikili ayrıldı. Özlem bu ayrılığın intikamını Elif ve Levent'in buluşmalarının görüntüsünü internette paylaşarak almaya çalıştı. Artık herkes Elif öğretmeni konuşmaya başladı ve Macide'nin istediği oldu.

Öte yandan Doğukan, Esma'ya mesajları ile daha da yakınlaşmaya başladı. Zeynep yarışma sonrası malikaneye döndüğü zaman, Volkan'ın kendisine uyguladığı şiddetle sarsıldı. Volkan okula giderek Levent öğretmeni de tehdit etti.

Kasabada yayılan dedikodular sonucu Elif'in evi taşlandı. Emir'in mahalleli için verdiği iftar yemeğinin sonunda, hem Elif hem de Zahit için beklenmedik bir olay yaşandı. Elif kaçırılırken Zahit de trafik kazası yaşadı.

ADI SEVGİ DİZİSİNİN KONUSU

'Adı Sevgi' dizisi genç bir öğretmenin, kararlılıkla, sevgiyle ve fedakarlıkla; öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişimi anlatıyor.

Karakterler (Oyuncular)

Emir Baykara (Yunus Emre Yıldırımer)
Elif Türkkan (Gizem Güneş)
Ekrem Baykara (Fatih Al)
Zeynep Aydan (Asya Kasap)
Volkan Baykara (Mert Doğan)
Macide Baykara (Nihan Büyükağaç)
Özlem Taşçı (Hande Kaptan)
Şükran Özer (Mehtap Bayri)
İlker Sami Kılıç

Oktay Korunan
Serpil Gül
Cenk Hakan Köksal
Ozan Güçlü
Berfu Öngören
Gülendam (Asena Keskinci)
(Esat Polat Güler)
(Kürşat Demir)
(Ece Koroğlu)
(Lara Domaç)
(Sıla Korkmaz)
(Arzu Güler)
(Bora Kırkım)

ADI SEVGİ 10. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

atv'de 15 Mayıs günü yayınlanan Adı Sevgi dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link:

ADI SEVGİ 10. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

adı sevgi 10. bölüm full izle adı sevgi 10. bölüm tek parça full izle atv adı sevgi izle Adı Sevgi dizisi ATV dizileri dizi izle dizi haberleri ATV dizileri adı sevgi 10. bölüm tek parça izle full dizi izle dizi adı sevgi 15 Mayıs adı sevgi yeni bölüm izle adı sevgi son bölüm izle