Siyaset Özel

Senem Toluay Ilgaz ile "Siyaset Özel", Haber Global'de her perşembe saat 20.30'da ekrana geliyor.

Ankara siyasetinin önde gelen isimleri, Senem Toluay Ilgaz'ın moderatörlüğünde gazetecilerin sorularını yanıtlıyor.

Senem Toluay Ilgaz Siyaset Özel programında, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Gelecek Partisi Genel Başkanı, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye Değişim Partisi Lideri Mustafa Sarıgül, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 22. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Bülent Arınç, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ankara Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe gibi siyasetin önde gelen isimlerini ağırladı.

Programın kaçırdığınız bölümlerini ve özel bölüm videolarını youtube.com/haberglobal sayfasından izleyebilirsiniz.

Senem Toluay Ilgaz hakkında

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu.

Mesleğe radyoda, Hür FM haber merkezinde başladı. Ardından Türkiye'nin ilk haber radyosu Radyo Foreks'te muhabir ve editör olarak çalıştı. Kuruluşundan itibaren 10 yıl boyunca CNN Türk'te muhabir, editör ve sunuculuk yaptı. Dünyanın 12 ayrı başkentindeki muhabir ağıyla dış politika haberlerinin üretildiği One Ajans'ta TRT Türk için hazırlanan "Dünya Bülteni" programını sundu.

Buradaki 2 yılının ardından AL Jazeera Türk'e geçti. 4 yılın sonunda Haber Türk'te göreve başladı. Haber kuşağı sunumu ve tartışma programları yaptı.

2018 Mayıs ayından bu yana Haber Global'de çalışan Ilgaz, hafta içi her gün "13'ten 16'ya" programını sundu. Aralık 2021'den itibaren günün tam ortasında, haberin merkezinde Türkiye ve dünyanın gündemini hafta içi her gün saat 13.00'te "Gündem" haber kuşağında ekrana taşıyor. Gündemin öne çıkan meselelerini uzman konuklarıyla "Neden?" programında değerlendiriyor.

"Siyaset Özel" programının moderatörlüğünü yapan Ilgaz, Ankara siyasetinin önde gelen isimlerini ağırlıyor.