Özge Uzun ile Hafta Sonu / 26.01.2019 /

Bazılarının ebeveyni teknoloji ve iş bağımlısıydı. Bazılarının ise despottu. Üzerine bir de mahallenin tek parkı kötü bir adamın kontrolüne geçince çocukların harekete geçme vakti gelip çattı. Güldüy Güldüy Şov Çocuk ekibi ikinci filmiyle beyaz perdede. Sette neler yaşandı, film nasıl ortaya çıktı? Yarıyıl tatiline giren çocukların merakla beklediği Can Dostlar'ın oyuncuları anlatıyor.

Aşık olduğumuzda psikolojimiz nasıl değişir? Aşkla tutku arasındaki o ince çizgi nedir? Mutluluğa ve başarıya giden yolda engeller nasıl aşılabilir? "Bütün ilişki sorunlarının altında yaralı bir çocuk vardır" diyen iletişim uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak anlatıyor.

Hem yeni albümü hem de o albümdeki şarkıya yaptığı kliple dikkatleri üzerine çekti. Tekniği benzersizdi. 30 oyuncunun eksi üç derecede rol aldığı o klip, 3.4 saniyede çekildi. Türkiye'de bir ilke imza atan ve dördüncü albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkan sanatçı Şenay Lambaoğlu ve yönetmen Çetin Yılmaz, Özge Uzun ile Hafta Sonu'nda.

Gördüğümüz rüyalar psikolojik sorunların habercisi midir? İnsan kendini neden değersiz hissedebilir? Yarası iyileşmeden iyileşmiş gibi yapanlara, onaylanmak uğruna kendini yarım bırakanlara seslendi. Psikoterapi seanslarında şahit olduğu insan hikayelerini, terapist gözlemlerini bir kitapta toplayan psikolog Gökhan Çınar, Özge Uzun ile Hafta Sonu'nda.