Yemin 410. Bölüm Full İzle ! Kanal 7 Yemin yeni bölüm Tek Parça Full izle! Yemin son bölüm izle

Yemin
Yemin 410. Bölüm Full İzle ! Kanal 7 Yemin yeni bölüm Tek Parça Full izle! Yemin son bölüm izle

Yemin dizisinin 410. Bölümü 12 Mart 2022 Cumartesi günü Kanal 7'de yayınlandı. İşte Yemin dizisinin yeni bölümünü tek parça full seyredebileceğiniz link. Yemin Son Bölüm izle.

Kanal 7 dizisi Yemin'in 410. bölümü 12 Mart 2022 günü yayınlandı.

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

YEMİN DİZİSİNİN KONUSU

Karısının ölümünden sonra Emir hayattan kopmuş bir halde savrulmaktadır. Oğlunu bile görmek istemeyen Emir’in artık yaşamak için bir amacı kalmamıştır. Masum bir bebeğin varlığının bile değiştiremediği Emir’in hayatına hiç ummadığı anda biri girer. Peşinde büyük bir sırla gelen bu davetsiz misafir hem bebeğin hem de Emir’in yaralarını sarabilecek mi?  

Narin, arkadaşının ölümünden sonra yetim kalmış bebeğe kol kanat germiştir. Bu süre zarfında Kemal ile Narin kendi mutluluklarını ikinci plana koyar. Zamanı gelip bebek, Tarhun konağına geri döndükten sonra iki aşık artık mutluluk adına büyük bir adım atarlar. Narin ile Kemal mutluluğa giden bu yolun henüz başındayken beklenmedik bir şey olur ve Narin’in geçmişinden biri kapılarını çalar. Birbirini deliler gibi seven iki aşık zor günleri aşabilecek mi?

YEMİN DİZİSİ KÜNYESİ

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut

Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Yemin 410. Bölüm Full İzle ! Kanal 7 Yemin yeni bölüm Tek Parça Full izle! Yemin son bölüm izle - Resim : 1

Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın

Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

Yemin dizisinin 12 Mart günü yayınlanan 410. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

YEMİN 410. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Yemin 410. Bölüm Tek Parça Full İzle Yemin son bölüm izle Yemin dizisi dizi haberleri kanal 7 dizileri dizi izle kanal 7 yemin dizisi 410. bölüm izle bedava dizi izle Türk dizileri yemin yeni bölüm izle Yemin son bölüm izle yemin 12 mart yerli dizi izle bedava dizi izle