Yargı 23. Bölüm Full İzle! Kanal D Yargı son bölüm izle! Yargı yeni bölüm tek parça izle

Yargı
Yargı 23. Bölüm Full İzle! Kanal D Yargı son bölüm izle! Yargı yeni bölüm tek parça izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'nın 23. bölümü 6 Mart 2022 pazar günü yayınlandı. Yargı dizisinin yeni bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizde. Yargı 23. Bölüm Full izle. Yargı'nın son bölümüyle ilgili detaylar haberimizde.

Yargı dizisinin 23. bölümü Kanal D ekranlarında 6 Mart pazar günü yayınlandı.

Yargı dizisinin konusu

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin, katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalacak ve bu durum ikisinin de hayatında geri dönüşsüz bir kırılma noktası yaratacaktır.

Yargı 23. Bölümde ne oldu?

Yargı dizisi 23. Bölümde Engin'in yolladığı video hem Ceylin'i, hem de Ilgaz'ı şoke ediyor! 6 Mart Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 23. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 23. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 23. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 23. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 23. Bölümde neler yaşandı? Yargı 23. Bölüm full izle! Yargı dizisi 23. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı'nın 6 Mart Pazar günü yayınlanan 23. Bölümde Yekta, tutuklu yargılanmak üzere cezaevine giriyor! 

Henüz duruşmanın gerginliğini yeni atlatmış Ceylin için Engin’den gelen video şok etkisi yaratmıştır. Yargılanma sürecini belki de kökünden değiştirecek yeni bilgiler ve sürpriz gelişmeler ışığında Ilgaz, Ceylin’i savunmaya ilk günkü inancıyla devam edebilecek midir?

Açtığı savaş sonucunda mağlup durumuna düşen Yekta Tilmen daha önce hayatında hiç karşılaşmadığı bir durumla mücadele eder. Ancak daha iyi günlerin gelmesine olan inancıyla savaşını hız kesmeden devam ettiren Yekta’yı hiç ummadığı bir gelişme beklemektedir.

Uzun süredir Engin’in davasıyla uğraşan Pars’ı adliyede yepyeni bir vaka beklemektedir. Herkesi derinden etkileyecek bu vaka üzerinden özellikle Derya’yla ikisi için beklenmedik gelişmeler yaşanacaktır.

Şimdiye kadar her girdikleri zor durumdan birlikte çıkmayı başaran Ilgaz ve Ceylin ikilisini zor günler beklemektedir. Bu iki farklı ruh bir yandan her koşulda birlikte kalmayı sağlamaya çalışırlarken, birdenbire kendilerini zorlu bir dönüm noktasında bulacaklardır.

Yargı 22. Bölümde ne oldu?

Yargı dizisi 22. Bölümde Ceylin duruşmaya çıkıyor! 27 Şubat Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 22. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 22. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 22. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 22. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 22. Bölümde neler yaşandı? Yargı 22. Bölüm full izle! Yargı dizisi 22. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı'nın 27 Şubat Pazar günü yayınlanan 22. Bölümde Ceylin, Engin Tilmen cinayet davasında hakim karşısına çıkıyor! 

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Ceylin’in aklanma yolculuğunu sürdürürken öte yandan da savaş baltalarını iyice ortaya seren Yekta ile karşı karşıyadır. Her adımlarında onlardan daha önce oralarda olan amansız bir düşmanları vardır artık…

Pars, şimdiye kadar inandığı ve yardım ettiği Ilgaz ve Ceylin’in, genişleyen dava kapsamında kendi yakınlarına da sıçramasıyla iyice köşeye sıkışır. Pars bu noktada ortaya çıkan yeni deliller ve gelen itirafla sarsılacak, kendi adalet terazisini dengelemekte zorlanacaktır.

Gitgide kendilerini hiç tanımadıkları bir ağda bulan gençleri içinden çıkamayacakları, tırmanmaya çalıştıkça daha sert ve zor zamanlar beklemektedir. Bu kuyuda kendi başlarına çırpınışları bu kez yeterli olmayacak gibi gözükmektedir.

Adalet arayışında birlikteyken güçlü ve yenilmez olan Ilgaz ile Ceylin ikilisini büyük duruşma günü beklemektedir. Duruşmanın safları iyiden iyiye belli olurken, ortaya yeni çıkacak deliller her iki tarafı da şoke edecek, mahkeme sonrası verilecek karar ikilinin ilişkisi için bir dönüm noktası olacaktır.

Yargı 23. Bölüm Full İzle! Kanal D Yargı son bölüm izle! Yargı yeni bölüm tek parça izle - Resim : 1

YARGI DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım: Ay Yapım

Yapımcı: Kerem Çatay

İdari Yapımcı: Suzan Güverte

Yönetmen: Ali Bilgin

1. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları

Senaryo: Sema Ergenekon

Müzik: Toygar Işıklı

Oyuncu Kadrosu:
Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz), Pınar Deniz (Ceylin), Hüseyin Avni Danyal (Metin), Uğur Polat (Yekta), Mehmet Yılmaz Ak (Pars), Ali Seçkiner Alıcı (Zafer), Arda Anarat (Çınar), Ece Yüksel (İnci), Zeyno Eracar (Gül), Uğur Arslan (Eren), Onur Durmaz (Engin), Başak Gümülcinelioğlu (Neva), Pınar Çağlar Gençtürk (Aylin), Onur Özaydın (Osman), Özlem Çakar (Makbule), Zeynep Atılgan (Parla), Beren Nur Karadiş (Defne)

Yargı dizisinin Kanal D'de 6 Mart günü yayınlanan 23. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

Yargı 23. Bölüm Full İzle Linki

 

Yargı 23. Bölüm Full İzle Yargı 23. Bölüm Kanal D Full İzle Yargı son bölüm izle Yargı dizisi dizi haberleri kanal d dizileri dizi izle kanal d izle bedava dizi izle Yargı dizisi kanal d Yargı yeni bölüm izle Yargı 6 mart yargı 23. bölüm izle