x

Haber Global

Ufuk Bayraktar'ın ihanet mesajlarını eşi Merve Bayraktar ifşa etti

Ufuk Bayraktar'ın eşi Merve Bayraktar, sosyal medyada Ufuk Bayraktar'ın başka bir kadınla konuştuğunu ve onu aldattığını iddia eden konuşmaların fotoğraflarını yayınladı.

30.06.2020 - 02:36

A -

A +

Geçtiğimiz günlerde eşiyle olan fotoğrafını "Senden başkası gönlüme girerse, neyse imkansızı konuşmuyoruz" notuyla paylaşan oyuncu Ufuk Bayraktar'ın eşi Merve Bayraktar'ı aldattığı ileri sürüldü. Aldatıldığını düşünen Bayraktar, Ufuk Bayraktar'ın bir kadınla olan konuşmalarını paylaştı.

İHANET MESAJLARINI İFŞA ETTİ

Ezel dizisinde "Ramiz Dayı" karakterinin gençliğini canlandıran Ufuk Bayraktar sosyal medya konuşmaları ile gündem oldu. Merve Bayraktar eşinin kendisini genç bir kızla aldattığını ve mahkemeye vereceğini söyledi. Eşinin kendi evinde kendi yatağında genç bir kızla aldattığını ve mesajlarını gördüğünü söyleyen Merve Bayraktar bu paylaşımları Ufuk Bayraktar'ın Twitter hesabı üzerinden yaptı. Merve Bayraktar, ihanet mesajlarının ardından eşinin kendisinden af dilediği mesajları da paylaştı.

Merve Bayraktar daha eşi Ufuk Bayraktar'ın kendisine attığı barışma mesajlarını ifşa etti. Merve Bayraktar'ın ifşa ettiği konuşmalar şöyle;

 

UFUK BAYRAKTAR KİMDİR?

Ufuk Bayraktar 12 Eylül 1981 İstanbul'da doğdu. Sinema ve dizi oyuncusu olan Ufuk Bayraktar, liseyi Gürsoy Koleji'nde okudu. Sonra üniversiteye gitmeme kararı alan Ufuk Bayraktar, babası Cevahir Bayraktar'ın Cihangir'de işlettiği Firuzağa Kahvesi'nde çalışmaya başladı. 
Kahvede çalışırken ünlü film yönetmeni Zeki Demirkubuz tarafından keşfedildi. Demirkubuz'un Bekleme Odası ile Kader adlı filmlerinde rol aldı. 
Daha sonra Nuri Bilge Ceylan'ın İklimler, Semih Kaplanoğlu'nun Yumurta, Cemal Şan'ın Ali'nin Sekiz Günü ve Feo Aladağ'ın Ayrılık adlı filmlerinde rol aldı.

Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz'in oynadığı "Ramiz Dayı" karakterinin gençliğini canlandırdı. Milat dizisinde ise onun çocukluğunu, genç oyuncu Hira Mert Yüce canlandırdı.

Efe Cevahir adında bir oğlu vardır.

 

 

Son Güncelleme : 01.07.2020 - 11:12
Sıradaki Haber Yükleniyor