Sefirin Kızı 38. Bölüm İzle

dizisinin 38. bölümü yayınlandı. Sancar'ın hayatını değiştiren gizemli kadın kim? İşte 1 Şubat 2021 Pazartesi günü yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin 38. bölümünü izleyebileceğiniz link.

01.02.2021 22:32 | Son Güncelleme : 02.02.2021 00:28

Sefirin Kızı dizisinin merakla beklenen 38. bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı.

SEFİRİN KIZI 38. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yaktığı kulübeyi Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın bambaşka planları vardır. Hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir yerde karşısına çıkan gizemli bir kadın, Sancar’ın yaşamını sonsuza dek değiştirecektir.

Sancar, peşine takıldığı gizemi çözmeye çalışırken bir yandan da bilinmezliklerle dolu bu kadını kendisine rağmen korumaya uğraşır.

SEFİRİN KIZI 37. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Nare’nin gidişiyle Sancar ve Melek birbirlerini mutluluk oyunu oynayarak ayakta tutmaya çalışırlar. Ama bu terk edilmişlik ikisinin kalbi için de ağır bir yüktür. Bütün konak halkı onlara destek olmak için aynı oyuna katılmış gibi davranır.

Gediz ise geride bırakılanlardan biri olsa da yanında Müge’den başka destek bulamaz. Her şeyi Sancar için yapmış olmasına rağmen günah keçisi ilan edilmek üzüntüsünü derinleştirir. Nare’nin fikrini aklından çıkarmaya çalışan Gediz’in kafasını Güven de karıştırmak için elinden geleni yapmaktadır.

Konaktan ayrılan Yahya ailesi tarafından gözden çıkarılmış hissederken Dudu’nun sürpriziyle bambaşka sorgulamalara girer. Elvan ise kendi yolunda yürümek için gereken cesareti toplamaya çalışır. 

Sancar, Gediz’den gelen haberle bir kez daha sarsılacak ve başka büyük bir sınavdan daha geçmek zorunda kalacaktır. Oysa yaktığı kulübeyi bile Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın bambaşka planları vardır. Hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir yerde karşısına çıkan gizemli bir kadın, Sancar’ın yaşamını sonsuza dek değiştirecektir.

SEFİRİN KIZI 38. BÖLÜM İZLE

Sefirin Kızı dizisinin 38. bölümünü tek parça  olarak izleyebileceğiniz link. 

 

Sıradaki Haber Yükleniyor