Oğlum dizisi 7. Bölüm Tek Parça Full İzle! Oğlum Yeni Bölüm İzle! Oğlum dizisi son bölüm izle

Oğlum
Oğlum dizisi 7. Bölüm Tek Parça Full İzle! Oğlum Yeni Bölüm İzle! Oğlum dizisi son bölüm izle

Oğlum dizisinin 7. bölümü Show TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin son bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Oğlum dizisinin yeni bölümü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Oğlum dizisi son bölüm izle.

Show TV'nin yeni dizisi Oğlum'un 7. bölümü 23 Mart günü yayınlandı. Oğlum 7. Bölümü izleyebileceğiniz link haberimizin devamında.

Oğlum 6. Bölüm'de ne olmuştu?

Karar, İlyas ve Melike tarafından sevinçle karşılansa da heyet esnasında olan bir hadisenin Tuğrul’un avukatı Nedim tarafından öğrenilmesi olayların seyrini tamamen değiştirir. Bu büyük değişiklikten sonra iki aile içinde hiçbir şey kolay olmayacaktır.

Oğlum dizisinin konusu

Melike (Nihal Yalçın) ve İlyas (Timur Acar) Özyürek çifti, kızları Ceren ve 6 yaşındaki küçük oğulları Kaan ile birlikte Şile'de yaşamaktadır. Bir akşamüzeri Melike ilk maaşını almasının heyecanıyla zamanı unutup vitrinlere bakarken, oğlu Kaan’ın okul çıkışına geç kalır. Annesini okulun bahçesinde bekleyen Kaan, bir kirpinin peşine takılır ve kirpiyi bir parka kadar takip eder. Bu sırada Zeynep (Songü Öden) ve Tuğrul (Feyyaz Duman) çiftinin 12 yaşındaki oğulları Efe de parktadır. O sırada Melike ve İlyas ise telaş içinde Şile sokaklarında çocukları Kaan'ı aramaktadır. Yaşanan acı bir olay her iki ailenin hem kesiştirecek, hem değiştirecektir.

Oğlum dizisi 7. Bölüm Tek Parça Full İzle! Oğlum Yeni Bölüm İzle! Oğlum dizisi son bölüm izle - Resim : 1

Karakterler (Oyuncular):

Zeynep (Songül Öden)
Melike Özyürek (Nihal Yalçın)
İlyas Özyürek (Timur Acar)
Tuğrul (Feyyaz Duman)
Demet (Canan Ergüder)
Sedat (Serhat Teoman)
Bulut (Kubilay Aka)
Sedef (Tuğçe Açıkgöz)
Efe (Metehan Parıltı)
Dizinin künyesi
Yapım Firması: Ay Yapım 
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Gökçen Usta
Senaryo: Ahmet Katıksız (proje tasarım), Hürer Ebeoğlu, Sevgi Yılmaz
Müzik: Alp Yenier

Show TV'de 23 Mart günü yayınlanan Oğlum dizisinin 7. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

OĞLUM 7. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Oğlum 7. Bölüm Tek Parça Full İzle oğlum 7. bölüm fragmanı izle Oğlum 7. Bölüm linki Oğlum dizisi show tv dizileri show tv oğlum dizisi 7. bölüm izle oğlum 6. bölüm izle dizi haberleri dizi izle dizi oğlum yeni bölüm izle oğlum son bölüm izle oğlum 23 mart