Oğlum dizisi 4. Bölüm Tek Parça Full İzle! Oğlum Yeni Bölüm İzle! Oğlum dizisi son bölüm izle

Oğlum
Oğlum dizisi 4. Bölüm Tek Parça Full İzle! Oğlum Yeni Bölüm İzle! Oğlum dizisi son bölüm izle

Oğlum dizisinin 4. bölümü Show TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin 4. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Oğlum yeni bölümü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Oğlum dizisi son bölüm izle.

Show TV'nin yeni dizisi Oğlum'un 4. bölümü 2 Mart günü yayınlandı. Oğlum 4. Bölümü izleyebileceğiniz link haberimizin devamında.

Oğlum 4. Bölüm'de ne oldu?

Artan sosyal baskıyla beraber ticari itibarı zarar gören Tuğrul yeni planlar yaparken, Zeynep oğluyla bağ kurmanın yollarını arar. Bu sırada röportajı izleyen Melike, Zeynep ile konuşmak ister ve Zeynep’in kapısına dayanır. Bir taraftan oğullarının acısı ile baş etmeye çalışan Özyürek ailesi diğer taraftan yaşanılan olayların etkisiyle bir iç hesaplaşmanın içine düşer. Bir arada olmak artık hiç kimse için kolay değildir.

Oğlum 3. Bölüm'de ne olmuştu?

Demet, Efe’nin İlyas ile karşılaşmasının korkusuyla yalan söylediğini düşünür. Ancak Tuğrul’un avukatı Nedim, Efe’nin ifadesinde yaptığı değişikliği aile ile paylaşır. Tuğrul basının gücünü kullanarak işlerini ve imajlarını düzeltmeyi planlar, Zeynep’e bunun oğlunun iyiliği için olduğunu söyler. Zeynep ve Tuğrul kameraların karşısına geçer ancak işler Tuğrul’un planladığı şekilde olmayacaktır…Tüm bunlar yaşanırken Kaan’ın yokluğu ile yaşamayı öğrenmeye çalıştıkları sırada kızlarını ihmal ettiklerini fark etmeyen Melike ve İlyas çifti Ceren’in eve gelmemesi üzerine tekrar sarsılırlar…

Oğlum dizisinin konusu

Melike (Nihal Yalçın) ve İlyas (Timur Acar) Özyürek çifti, kızları Ceren ve 6 yaşındaki küçük oğulları Kaan ile birlikte Şile'de yaşamaktadır. Bir akşamüzeri Melike ilk maaşını almasının heyecanıyla zamanı unutup vitrinlere bakarken, oğlu Kaan’ın okul çıkışına geç kalır. Annesini okulun bahçesinde bekleyen Kaan, bir kirpinin peşine takılır ve kirpiyi bir parka kadar takip eder. Bu sırada Zeynep (Songü Öden) ve Tuğrul (Feyyaz Duman) çiftinin 12 yaşındaki oğulları Efe de parktadır. O sırada Melike ve İlyas ise telaş içinde Şile sokaklarında çocukları Kaan'ı aramaktadır. Yaşanan acı bir olay her iki ailenin hem kesiştirecek, hem değiştirecektir.

Oğlum dizisi 4. Bölüm Tek Parça Full İzle! Oğlum Yeni Bölüm İzle! Oğlum dizisi son bölüm izle - Resim : 1

Karakterler (Oyuncular):

Zeynep (Songül Öden)
Melike Özyürek (Nihal Yalçın)
İlyas Özyürek (Timur Acar)
Tuğrul (Feyyaz Duman)
Demet (Canan Ergüder)
Sedat (Serhat Teoman)
Bulut (Kubilay Aka)
Sedef (Tuğçe Açıkgöz)
Efe (Metehan Parıltı)
Dizinin künyesi
Yapım Firması: Ay Yapım 
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Gökçen Usta
Senaryo: Ahmet Katıksız (proje tasarım), Hürer Ebeoğlu, Sevgi Yılmaz
Müzik: Alp Yenier

Show TV'de 2 Mart günü yayınlanan Oğlum dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

OĞLUM 4. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

OĞLUM 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Oğlum 4. Bölüm Tek Parça Full İzle oğlum 4. bölüm fragmanı izle Oğlum 4. Bölüm linki Oğlum dizisi show tv dizileri show tv oğlum dizisi 4. bölüm izle oğlum 4. bölüm izle dizi haberleri dizi izle dizi oğlum yeni bölüm izle oğlum son bölüm izle oğlum 2 mart