Masumlar Apartmanı 17. bölüme Safiye'nin kriz geçirmesi damga vurdu! İşte son bölümde yaşananlar...

TRT 1'in ilgiyle takip edilen dizisi 'nın 17. bölümüne Safiye'nin kriz geçirdiği anlar damga vurdu. Han ile İnci'nin evlendiğini öğrenen Safiye, son bölümde art arda yaşanan gerilimlerden sonra travma geçirdi.

13.01.2021 11:19 | Son Güncelleme : 13.01.2021 13:23

Masumlar Apartmanı, 17. bölümüyle 12 Ocak Salı akşamı TRT 1'de ekrana geldi. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümü izleyicileri yine ekrana kitledi. 

MASUMLAR APARTMANI 17. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Han ve İnci’nin evliliğini öğrenmek Safiye’nin dünyasını alt üst eti. Her şeyden habersiz olan Han ve İnci, evliliklerini açıklamak üzere apartmana geldi ancak her şey için çok geçti. Safiye, İnci'nin dedesine her şeyi bir bir anlatarak, çifti zor durumda bıraktı. 

Naci, Safiye’nin tekrar içine kapanmasını yanlış yorumladı. Kendini açıklamak için bir çözüm arayışına girdi fakat Gülru’nun zamansız bir hareketi her şeyi daha da karıştırdı. Safiye, lise arkadaşı Gülru ile Naci'nin evlendiğini ve çocuk sahibi olduğunu öğrendi.

Safiye, bu durum karşısında kendisini yine ihanete uğramış hissetti ve kriz geçirdi. 

Gülben ve evdekiler, Safiye’yi zaptedemeyince Han’dan yardım istediler. Han’la yeni hayatlarına başlamak için ev arayışına giren İnci, Han'ın ailesiyle aynı evde yaşamak zorunda olduğunu öğrendi.

Han ve İnci çiftini zor günler bekliyor.

Masumlar Apartmanı 18. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor