Mahkum 14. Bölüm Full İzle ! Fox Mahkum yeni bölüm izle ! Fox Mahkum son bölüm tek parça full izle

Mahkum
Mahkum 14. Bölüm Full İzle ! Fox Mahkum yeni bölüm izle ! Fox Mahkum son bölüm tek parça full izle

Fox TV'nin yeni dizisi Mahkum'un 14. bölümü 17 Mart 2022 Perşembe günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Mahkum dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Mahkum son bölüm izle.

Mahkum dizisinin merakla beklenen 14. bölümü Fox TV ekranlarında 10 Mart Perşembe günü yayınlandı. Büyük ses getiren dizinin 14. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. Peki 13. bölümde neler olmuştu?

MAHKUM 13. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Cinayet bıçağına giden yolda hafızasını limitlerini zorlayan Fırat, kendi davasının dedektifi olur. Çiftlikte yakaladığı bir ipucu, bıçağı bulma yolunda yeni bir serüvene sürükler. Bu serüven Barış’la kesişince, mahkum tayfa olaya dahil olur. Her şeyi bitirecek olan bıçak artık Barış ve Fırat'a bir adım uzaktadır. Fırat bıçağa ulaşabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU

İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesari'lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari'nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

Mahkum 14. Bölüm Full İzle ! Fox Mahkum yeni bölüm izle ! Fox Mahkum son bölüm tek parça full izle - Resim : 1

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu dizinin senaryosunu Uğraş Güneş uyarladı.

Mahkum dizisinin 17 Mart 2022 günü yayınlanan 14. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

MAHKUM 14. BÖLÜM LİNKİ FULL İZLE 

Mahkum 14. Bölüm İzle Mahkum 14. bölüm tek parça full izle fox mahkum izle Mahkum dizisi fox dizileri dizi izle mahkum 17 mart mahkum yeni bölüm izle 17 mart mahkum 14. bölüm izle mahkum son bölüm izle mahkum canlı izle