İspanyol model Elisabeth Mas Vall, Tuba Ünsal'a dava açtı

İspanyol model Elisabeth Mas Vall, karşılaştıkları mekanda kendisini darp ettiği iddiasıyla Tuba Ünsal'la dava açtı. İddianamede, Ünsal'ın 1 yıla kadar hapsi isteniyor.

20.10.2020    19:49

İspanyol model Elisabeth Mass Vall, geçtiğimiz aylarda kendisini Tuba Ünsal'la aldatan eski eşi Caner Karaloğlu ile lüks bir restoranda karşılaşmış, onunla konuşmak istemiş fakat hem Karaloğlu'dan hem de Tuba Ünsal'dan şiddet gördüğünü öne sürmüştü. Ünlü model şikayetçi olunca Karaloğlu hakkında hakaret ve darptan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

TUBA’YI AFFETMEDİ

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre; Savcılık, Ünsal'dan da şiddet gören Vall'ın müşteki olduğu dosyayı, Uzlaşma Büro'ya yolladı. Ancak İspanyol model Ünsal'ı affetmedi, olayla ilgili yaralama suçundan dava açıldı. İddianamede, Ünsal'ın Vall'ın arkasından gelip saçlarını çekip darp ettiği anlatıldı.

İstanbul Adli Tıp Kurumu tarafından İspanyol modelin kafasının arka bölgesinde ağrı, sağ omzunda zedelenme meydana geldiğine dair rapor olduğu belirtilen iddianamede, Ünsal'ın 1 yıla kadar hapsi isteniyor.

Sıradaki Haber Yükleniyor