Evlilik Hakkında Her Şey 25. Bölüm Tek Parça Full İzle

Evlilik Hakkında Her Şey
Evlilik Hakkında Her Şey 25. Bölüm Tek Parça Full İzle

Fox dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'in 25. bölümü 29 Mart 2022 Salı günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. İşte Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yayınlanan son bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Evlilik Hakkında Her Şey yeni Bölüm İzle.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 25. bölümü Fox ekranlarında 29 Mart salı günü yayınlandı.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 24. bölümünde ne olmuştu?

Ceyhun ve Yasemin davasında tuzağa düşürüldüğünü anlayan Azra’nın, başı büyük beladadır. Özdemirler çifti sadece Azra’ya değil, Erman Arsen Hukuk bürosuna da karşı yüklü bir tazminat davası açmaya hazırlanmaktadırlar.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusu

BBC yapımı, “The Split” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek “Evlilik Hakkında Her Şey”in kadrosunda; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıklarının işleneceği ve bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanmanın kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikayeleriyle ekrana geliyor.

Evlilik Hakkında Her Şey 25. Bölüm Tek Parça Full İzle - Resim : 1

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’nun uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yapımcılığını MF Yapım üstleniyor.

Evlilik ve ilişkilerin kirli düzenini ortaya çıkaracak olan “Evlilik Hakkında Her Şey”in posterinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece ve Sumru Yavrucuk boy gösteriyor.

Fox'ta 29 Mart Salı günü yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey'in 25. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Evlilik Hakkında Her Şey 25. Bölüm Full İzle Linki

Kaynak: Haber Global

Evlilik Hakkında Her Şey 25. Bölüm Fox Full İzle Evlilik Hakkında Her Şey 25. Bölüm Full İzle Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm izle Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 29 Mart dizi haberleri kanal d dizileri dizi izle fox izle bedava dizi izle Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm izle