Emanet yeni bölüm izle ! Emanet son bölüm izle ! Emanet 349. Bölüm Tek Parça Full İzle

Emanet
Emanet yeni bölüm izle ! Emanet son bölüm izle ! Emanet 349. Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal 7 dizisi Emanet'in yeni bölümü 31 Mart 2022 Perşembe günü yayınlandı. 349. Bölüm yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Çok sevilen Emanet dizisinin son tek parça full olarak seyredebileceğiniz link haberimizde. Emanet 349. bölüm izle.

Emanet'in merakla beklenen 349. Bölümü 31 Mart Perşembe günü Kanal 7'de yayınlandı.

EMANET DİZİSİNİN KONUSU

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. 

EMANET DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez  Emanet yeni bölüm izle ! Emanet son bölüm izle ! Emanet 349. Bölüm Tek Parça Full İzle - Resim : 1

Emanet dizisi oyuncuları:

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

Emanet dizisinin 31 Mart günü yayınlanan 349. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

EMANET 349. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Emanet son bölüm izle emanet yeni bölüm izle Emanet dizisi Emanet 349. Bölüm full İzle dizi haberleri kanal 7 dizileri dizi izle kanal 7 izle emanet dizisi kanal 7 Türk dizileri emanet yeni bölüm izle emanet 31 mart izle emanet kanal 7 canlı izle