Arka Sokaklar 619. bölüm tek parça full izle! Kanal D Arka Sokaklar son bölüm izle! Arka Sokaklar Yeni Bölüm

Arka Sokaklar
Arka Sokaklar 619. bölüm tek parça full izle! Kanal D Arka Sokaklar son bölüm izle! Arka Sokaklar Yeni Bölüm

Arka Sokaklar 619. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 619. bölümünü seyretmek için arama motorlarında Arka Sokaklar izle gibi ifadeleri kullanıyor. Haberimiz içerisinde bölüm sosyal medyaya yüklendiğinde söz konusu bölüm linkini bulabilirsiniz

Kanal D'nin her cuma akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen fenomen dizisi Arka Sokaklar, bu hafta 619. bölümü ile izleyici ile buluştu. Bölümde öne çıkanlar ve son bölümde yaşananları sizler için ele aldık.

ARKA SOKAKLAR 619. BÖLÜM'DE NE OLUYOR

Seri katil Poyraz için çember daralır. Evinde yapılan aramada onu içeri tıkacak olan deliller bulunur. Eşine de durumu anlatan ekibimiz, Poyraz'ın son hamlesiyle şoke olur. Poyraz, yine bir kadını kaçırmıştır. Onu öldürmek yerine kafasını taktığı Selin'i elde etmek için kullanır. Şayet Selin bu değiş tokuşu kabul etmezse kadını öldürecektir. Selin, tüm yaşanacak olumsuzlukları umursamadan Poyraz'ın verdiği adrese gider.

ARKA SOKAKLAR 618. BÖLÜM'DE NE OLDU?

 

11 Mart 2022 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 618. Bölümünde ekip seri katil Poyraz'ı yakalamaya uğraşırken, ona ulaşan Hakan zor bir karar aşamasına gelir!

Selin Komiser, seri katilin psikolojisi konusunda Poyraz’ın mesleki birikimine danışmaya karar verir. Selin komiserin yaptığı zeki çıkarımlar sayesinde ekibimiz seri katili bulmaya bir adım daha yaklaşacaktır.

Mesut Komiser, üzerine atılan iftiradan kurtulabilmek ve Ayhan’ı bulabilmek için Savcı Yavuz’dan yardım ister. Bu sırada Ezgi ise gizli bir göreve gider. Bu gizli görev Ezgi ve Cemal arasında bir kıskançlık krizine sebep olacaktır.

Bir otelde resepsiyonist olarak çalışan Şebnem silahlı saldırıya uğrar. Şebnem’in babası, bir terör saldırısında gazi olan eski polis Sait’tir. Şebnem’in saldırganlarının peşine düşen ekibimizin, olayın Sacit ile ilintili olduğunu çözmesi uzun sürmeyecektir.

Arka Sokaklar 619. bölüm tek parça full izle! Kanal D Arka Sokaklar son bölüm izle! Arka Sokaklar Yeni Bölüm - Resim : 1

Arka Sokaklar dizisinin Kanal D'de 18 Mart günü yayınlanan 619. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

ARKA SOKAKLAR 619. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Arka Sokaklar 619. bölüm izle Arka Sokaklar 619. bölüm full izle Arka Sokaklar KANAL D izle Arka Sokaklar full izle dizi izle Arka Sokaklar izle arka sokaklar yeni bölüm izle Arka sokaklar son bölüm izle arka sokaklar 18 mart