Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk bölümü 8 Eylül 2015 tarihinde yayınlandı. 6. sezonuyla seyirci karşısına çıkan dizinin senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz birlikte kaleme alıyor. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın oyuncu kadrosunda, Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Turgay Tanülkü yer alıyor. 

Aksiyon ve dram türündeki dizinin yönetmen koltuğunda Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz, Baran Özçaylan oturuyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİNİN KONUSU 

Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı 20.00'de ATV'de!

Devamını okumak için tıklayınız
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finali yani 199. bölümü yayınlandı. İnternete yüklenen 15 Haziran 2021 tarihli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Ol..
atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ilk sezonlarında Sibiryalı Kartal'ı canlandıran oyuncu Ayhan Işık, Cam Tavamlar dizisine transfer o..
atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 199. bölümüyle sezon finali yapıyor. EDHO'nun sezon finalinde ise Hızır Çakırbeyli intikam için saldı..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 198. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 8 Haziran 2021 ta..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 197. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 1 Haziran 2021 ta..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 196. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 25 Mayıs 2021 tar..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 195. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 18 Mayıs 2021 tar..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 194. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 11 Mayıs 2021 tar..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 193. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 4 Mayıs 2021 tari..
ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da 'Tipi' karakterini canlandıran Savaş Özdemir, projeye veda etti.
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 192. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 27 Nisan 2021 tar..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 191. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 20 Nisan 2021 tar..
13 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Baraj, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu gibi pek ço..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 190. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 13 Nisan 2021 tar..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 190. bölümünde ortalık karışıyor. İşte yeni bölümün konusu ve fragmanı.
ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan merakla beklenen haber geldi. EDHO'nun bu yıl final yapacağı iddialarına Yönetmen Onur Tan son nok..
6 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Baraj, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hekimoğlu gibi pek çok..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 189. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 6 Nisan 2021 tari..
Oyuncu Hazar Ergüçlü, dün yönetmen sevgilisi Onur Ünlü ile babasını tanıştırdığına ilişkin paylaşılan fotoğrafın gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Zeynep karakterini canlandırırken, Harvard Üniversitesi'ni tam burslu olarak kazanıp ABD'ye eğitim almaya giden Ece..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 188. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 30 Mart 2021 tari..
23 Mart tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Benim Adım Melek, Doğduğun Ev kaderindir kolaj bölümü, Eşkıya Dünyaya ve Baraj gi..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 187. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 23 Mart 2021 tari..
6. sezonuyla seyirci karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bomba bir ayrılık yaşanacak.
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 186. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 16 Mart 2021 tari..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 185. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 9 Mart 2021 tarih..
ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hızır'ı Oktay Kaynarca, beyin tümörü nedeniyle diziden ayrılan usta oyuncu Sabina Toziya'nın sağlık..
ATV ekranlarında 6. sezonu yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Pınar karakteriyle dahil olan Zeynep Elçin, eski eşi tarafından darp ve ölümle..
Oyuncu Gözde Okur, gençlik aşkı Agah Burak Serez ile memleketi İzmir'de nikah masasına oturdu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da rol alan oyuncunun nikah şa..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 183. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 23 Şubat 2021 tar..
ATV'de altı sezondur seyirciyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a daha önce Aşk Yeniden isimli dizide rol alan Mazhar Alican Uğur dahil oldu.
ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi önemli dizilerden arka arkaya yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine çekti. İşte Yaprak Dökümü ve..
ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 182. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 16 Şubat 2021 Sal..
ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu akşam saat 20.00'de yeni bölümüyle seyirci karşısında olması bekleniyordu. Ancak ATV yayın akışı..
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 181. bölümü yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 2 Şubat 2021 Salı tarihli Eş..
ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam saat 20.00'de yeni bölümüyle seyirci karşısında olacak. Sevilen dizinin bugün yayınlanan böl..
ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna yeni oyuncular katmaya devam ediyor.