"Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay" haberleri

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, çiftçilere tarım desteklerinin yapıldığını, bu fırsattan tüm çiftçilerin faydalanması gerektiğini söyledi. Oktay, "Tüm..
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik açıklamalarına tepkiler sürüyor. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Bilinmelidir ki,..
TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve devlet erkanı, 23 Nisan töreni için Anıtkabir'de. Şentop Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesajıında, "TBMM'nin taşıdığı bü..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yerli aşılar hakkında konuştu. Oktay, Türkiye'de 18 aşı çalışmasının bulunduğunu, bunlardan 7'sinin ise umut verici ol..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, emekli amirallerin bildirisine sert tepki gösterdi. Oktay, "Bu, bir vesayet bildirisidir, bir darbenin ön bildirisidir..
Dünya Ekonomik Forumu kapsamında çevrim içi olarak düzenlenen 'Ülke Strateji Diyaloğu Türkiye Toplantısı'na katılan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay "Ekonomi..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye'nin Doğu Akdeniz Konferansı çağrısını hatırlatarak "AB de BM de buna sıcak bakmıştır. AB hatta sahiplenmek ist..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Reklam niteliğindeki tabela ve ayaklı panoların kullanımı ile 'meyhane, tobacco shop, nargile cafe' gibi isimlerin dü..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Sevgili çocuklar, salgın nedeniyle bu yarıyıl tatil zili ekranlarda çaldı; ama inşallah bir sonraki zil sizleri sabır..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Uğuroğlu ve KRT TV programcısı Hatipoğlu..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Siber Güvenlik Haftası" nedeniyle düzenlenen programda konuştuğu sırada geçirdiği rahatsızlık sonrasında sağlık durum..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, katıldığı siber güvenlik zirvesinde konuşması sırasında rahatsızlandı. Oktay kontrolünün ardından kürsüye gelerek duru..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Salgın karşısında ekonomimizi desteklemeye yönelik etkili uygulamalarımızın katkısıyla Türkiye ekonomisi bu dönemde y..
Bütçe görüşmelerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin sözleri olay oldu. Peki Kılıçdaroğlu'nun adaylık çıkışına..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Makroekonomik istikrarı güçlendirmeye yönelik politikalarımızla enflasyonu düşük tek haneli seviyelere kalıcı olarak..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bağış eleştirilere ilişkin cevap verdi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Beğeni toplayan 'Araçlarım' uygulamasına yönelik 2'nci faz çalışmalarını sürdürüyoruz. Hâlihazırda sadece nakit olara..
Türkiye'nin deprem gerçeğine ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, deprem vergilerine ne olduğu konusuna da açıklık getirdi.
"Bütçede vatandaşa yönelik hiçbir şey yok" eleştirilerine cevap veren Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "2021 yılı bütçesini vatandaş odaklı bir icraat..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, HDP Kocaeli Milletvekili Gergerlioğlu'nun 'insan kaçırma' iddiasına "Türkiye Cumhuriyeti Devleti insan kaçırmaz. İnsan..
Azerbaycan'dan asker talebi olması halinde Türkiye'nin bunu karşılayıp karşılamayacağına ilişkin bir soru üzerine Oktay, "Eğer ki beklemediğimiz bir gelişm..
Kılıçdaroğlu ve Özel'in sözlerine ilişkin basın açıklaması yapan Oktay, cumhurbaşkanı yardımcılığı görevini ifa etmekten şeref duyduğunu vurguladı.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC'deki çocukların uzaktan eğitimlerine yönelik 9 milyon lira destekte bulunacaklarını bildirdi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yunanistan Cumhurbaşkanı Sakellaropoulou'nun 'işgalci' suçlamasına ilişkin, "Söyledikleri komik ve nafile bir propagan..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, sosyal medya hesabından Avrupa'dan dönmek isteyen vatandaşlarımızın tahliyelerine ilişkin açıklamada bulundu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın, Türkiye'nin Karpaz burnu açıklarında sondaj faaliyeti başlayacağı yönündeki açıklaması Rumların tepkisini çekti. Ru..