Beşiktaş'ta bir garip olay! Ayılınca sağlıkçılara saldırdı

İstanbul Beşiktaş'ta cadde üzerinde bayılan kağıt toplayıcısı, sağlık görevlileri müdahale edince ayılıp ortalığı birbirine kattı. Sağlıkçılara saldıran kağıt toplayıcısı, araya zabıta ve polis ekibinin girmesiyle araca bindirilerek karakola götürüldü.

26.10.2020    16:12

Beşiktaş Çırağan Caddesi üzerinde öğle saatlerinde yerde baygın halde bir kişinin olduğunu görenler durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekiplerinin gelmesi beklenirken yoldan geçen Beşiktaş Zabıta ekipleri durarak yol emniyetini aldı. Zabıta ekiplerinin haber vermesiyle Beşiktaş Arama kurtarma ekibinden bir kişi gelerek yerde yatan kişiyi kontrol etti.

Yoldan geçen vatandaşlar şaşkın bakışlarla yerde yatan kişiyi izledi. Bir süre sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde yatan kişiye müdahale etmek istedi. Bu sırada birden ayılan kişi sağlık ekiplerine saldırdı.

Araya giren zabıta ve polis ekipleri bayılan kişiyi sakinleştirmeye çalıştı. Polis ekipleri yerde yatan kişiye maske vermek istedi. Maske de takmayıp ekiplere saldıran kişiye polis ve zabıta tarafından müdahale edildi. Güçlükle polis aracına konulan kişi polis merkezine götürüldü. Beşiktaş Polis Merkezi'nde güçlükle araçtan indirilen kişi, karga tulumba içeri götürüldü.

Kaynak: DHA

Son Güncelleme : 26.10.2020 - 16:18
Sıradaki Haber Yükleniyor